Skocz do zawartości
thc-thc

grower

4x Royal gorilla 150W LED box 60x60x160cm. BIOTABS


Recommended Posts

Na pierwszym zdjęciu widać ze reszta strasznie nabita. Ta możliwe ze nie ogarnęła i ma blok? Albo już tak z natury ma. Ale o wiele lepiej wyglada niż na zdjęciach w poprzednim poscie 😄 światło robi różnice. Podlewaj sama woda, daj 6.1/6.4 pH i będzie co ma być 😄 organic 😄

Edytowane przez AligatorOzi
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Juz juz zabieram sie do roboty 😄

Dzien 88/16/51 flo

Nie mam za duzo do napisania po za tym ze chyba za duzo mord do wykarmienia wyhodowalem bo swiatlo wogole nie dochodzi do doniczek a nie mam juz czego obcinac ;(

Jestem bardzo zadowolony zapelnieniem siatki ale cos mi nie pasuje. za malo miejsca i wkurzam sie bo sciany namiotu za bardzo zasysa i swiatlo nie oswietla bokow. jakos druty sprobuje powyginac tak zeby nie przedziurawic materialu 😄

troche malo ładu i skladu jest w tym co pisze ale ciezkie dni byly i pora w koncu odespac :)

teraz wstawiam 4 zdjecia ktore sa strasznej jakosci ale ku**a nie moge zrobic dobrego zdjecia a po drugie jak dodaje zdjecie to tez jakosc sie pogarsza 😕 mam nadzieje ze zobaczycie cos na tych zdjeciach i bede wdzieczny jak ktos podpowie co sie dzieje z liscmi na ostatnim zdjeciu. podlewam caly czas sama odstana woda + calmag. raz w tygodniu pk wg instrukcji i nic wiecej. za nisko ledy  trzymam i przypalilo?

 

k.jpg

m.jpg

j.jpg

l.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Stawiał bym na potas. Za dużo magnezu może przyczynić się do bloku potasu cyz fosforu, calmag tez zwiększa ppm. Możliwe ze za dużo i nie nie maja jak prawidłowo jeść stad to, tez miałem tak i dawałem calmag i nie pomagało jakoś specjalnie, ja to olalem i czekałem do końca, czasem natury nie oszukasz ;D

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Oj Ali dobrze ze stoisz na strazy i pilnujesz zeby kazdy aktualizowal status bo jakos nie moge sie zebrac przez to ze na moje oko mala roznica hehe :)

Studniowka;)

100/16/62flo

Odstawiem calmag i chyba pomoglo bo nie widac juz tak szybkiego powiekszania sie plam na lisciach wiec leje caly czas odstana wode i raz w tygodniu leje pk 5-8 wg instrukcji 😉 juz 62 dni od pokazania sie preflowerow wiec juz chyba nie bede lac pk tylko sama woda az liscie zmienia kolor i trichomy zaczna brązowiec :)

dzisiaj sprawdze jak wygladaja pod mikro:) 

zastanawiam sie czy nie ciachnac ich na 2 razy bo sa tak gesto rozmieszczone na siatce ze swiatlo nie ma mozliwosci zeby przedostac sie na dol. co sadzicie?

czy jesli zetne na raz to bedzie duza roznica w mocy? jakie sa wasze doswiadczenia?

PS. ten drut przy scianach namiotu jest po to zeby kilka szczytow odciagnac i doswietlic dol a po 2 zeby sciany tak bardzo nie zasysaly sie do srodka :) 

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

  • Like 3
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+