Skocz do zawartości
thc-thc

grower

4x Royal gorilla 150W LED box 60x60x160cm. BIOTABS


Recommended Posts

Siemano 😄

Ciezko mi bylo sie zebrac, ale w koncu znalazlem troche czasu i zaczynamy 🙂

Oświetlenie: Mars Hydro 150W
Fotoperiod:   18/6 i 12/12
Box: 60x60x160cm 
Podłoże: biobizz light mix
Donice: materialowe 7l
Nawozy: zestaw startowy biotabs + boom boom spray + pk+calmag od biobiz
Wentylacja: filt weglowy can lite 100-125mm 300-330m3|wentylator extractor TT 125mm dual 220-280m3
Nasiona fem od rqs
4 szt. Royal gorilla

Tym razem tylko 1 maly namiot 60x60x160cm pod lampa 150w LED w materialowych doniczkach 7l 🙂

Zobacze jak to wyglada na biotabsach.

A więc tak. 27 grudnia pestki poszly do wody a 2 stycznia licze jako 1 dzien.

Pierwszy tydzien lecialy na 30W i dostaly mieszanke biotabsow wedlug instrukcji po 500ml. Po tygodniu dalem 75W i 1-2 razy dziennie psikalem boom boom spray.

W 16 dniu zrobilem Topping na 3 z 4 roslinkach bo 1 jakas taka kurde mniejsza, a w 22 dniu zrobilem LST tylko przez to ze doniczki materialowe to ciezko lodyge przymocowac i przelaczylem na 12/12.

Na zdjeciu jest dzien 22 od razu po LST. Podlalem po zrobieniu zdjecia 🙂

 

bio.thumb.jpg.c4cd2675d7e63daf625422f5fd32c675.jpg

Jak pokaża sie kwiaty to zrobie aktualizacje 🙂

 

Jak zawsze zapraszam do komentowania i wymiany doświadczeń 🙂

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zrobilem tak jak w instrukcji czyli na poczatku 500ml mikstrury, pozniej 4 tygodnie wody i w piatym tygodniu mam znowu zrobic duzo wieksza miksture. to zle?

mialem dokladnie 23 dni na wegu wiec po kolejnych 14 dniach powinienem podlac czyli mniej wiecej w tym momencie kiedy kwiaty beda sie zawiazywac.

hmmmm poczekam na info od ciebie zeby nie zjebaszy czegos 😄

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeszcze z minute mogłeś się wstrzymać z tym przełączaniem .Ciekawe czy jarek się wypowie co z tego wyrośnie _-może marihuana a może konopie!?

Trzeba było spróbować owinąć sznurek dookoła donicy i wtedy naciągać do gleby i zaczepić o niego.Co by nie było byle miło było.Zajrzę w nocy po pół nocy chyba że zbyszek nie śpi .Wtedy granat w jego stronę i co złego to nie Ja.

ps.bawsięcieszsięnieufajnikomu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jest git. Chodzi mi o to ze „ tyg 5- 20ml orgatrexu” ogarnalem teraz ze ty masz Fem ja miałem auto.  
wedlug mnie to było za dużo. 
moim zdaniem jak będziesz już to robił to spójrz na roslinki, jeśli będą zdrowe i przyzwoicie nabite azotem przed Bloom,  to nie dawaj aż 20ml, spróbuj 10/15 zależnie od ich wyglądu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W dniu 28.01.2022 o 01:09, Sweter napisał:

Trzeba było spróbować owinąć sznurek dookoła donicy i wtedy naciągać do gleby i zaczepić o niego.

DObry pomysl, teraz juz troche za pozno ale nastepnym razem napewno rozkminie, dzieki :)

W dniu 28.01.2022 o 01:32, AligatorOzi napisał:

Jest git. Chodzi mi o to ze „ tyg 5- 20ml orgatrexu” ogarnalem teraz ze ty masz Fem ja miałem auto.  
wedlug mnie to było za dużo. 
moim zdaniem jak będziesz już to robił to spójrz na roslinki, jeśli będą zdrowe i przyzwoicie nabite azotem przed Bloom,  to nie dawaj aż 20ml, spróbuj 10/15 zależnie od ich wyglądu.

ooo dobrze ze zwrociles uwage, znajac siebie to nalalbym tyle ile kazali a pozniej mogloby sie to roznie skonczyc, dzieki :) 

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja tak zrobiłem haha

No powiem szczerze ze wszystko wyglądało kozak i ładne kolorki a po 20ml na roślinkę zaczęły pojawiać się problemy jakby za dużo i blok. Polecam tez pilnować calcium i magnez 😄 zapodaj im raz na tyg nawet jak braków nie widać 😄

Edytowane przez AligatorOzi
Zawsze obserwuj roślinę i bierz poprawki w karmieniu ;D
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema, siema 😄

Dzień 31/9 po przelaczeniu

Wczoraj poprawilem delikatnie LST i wycialem pare listkow, zeby nie przeszkadzaly 😄

Caly czas leje sama wode + calmag ale musze jednak kupic jakies podstawki bo jest porazka z tymi doniczkami.

3 ida perfekcyjnie i rowno ale jedna ma problemy od samego poczatku. Krotkie przerwy miedzy wezlami i nie chce za bardzo rosnac wiec na poczatku zamienilem je miejscami i wiatrak byl ustawiony prosto na nia ale to byl chyba blad bo jeszcze bardziej sie zdenerwowala wiec dalem ja spowrotem na swoje miejsce (ta z tylu po lewej stronie) i podnioslem lampe, moze teraz sie wyciagnie :)

Kolejna sprawa jest taka ze maja troche zimno bo 23/19 stopni ale z tym juz nic nie zrobie i czekam na cieplejsze dni :) 

 

j.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+