Skocz do zawartości
thc-thc

grower

4x Royal gorilla 150W LED box 60x60x160cm. BIOTABS


Recommended Posts

W dniu 3.02.2022 o 14:19, AligatorOzi napisał:

Łatwy weg na biotabsach co?;D tryskają energia 

Gdyby nie to ze co chwile poprawiam LST to bym o nich zapomnial.

Zadnego mieszania nawozow itp. Dziwne uczucie hehe 😄 

 

21 godzin temu, Zielone napisał:

Zdrowo i ładnie potrenowane, temperatura jak dla mnie bardzo ok.

Dzieki za dobre slowo :) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hallllo halllo siemandero 😄 tym razem licze dni inaczej hłe hłe 😄

Dzień 34/13 indukcja. 

Wczoraj ladnie polecialem z treningiem i nie dosc ze poprawilem LST to jeszcze polamalem albo tylko scisnalem prawie kazdy odrost. Teraz czekam az sie wzmocnia i rozwala namiot 😄

najbardziej balem sie zlamac glowna lodyge bo juz jest prawie taka gruba jak palec ale przelamalem sie i poszlo. uffff, troche łez im wylecialo ale dostaly po pol litra wody i oby zapiły smutki 😉 jeszcze jakies 2 dni i bedzie 1 dzien flo :)

ps. dobry pomysl zeby popsikac boom boom spray czy juz za pozno?

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Edytowane przez Miłośnik
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mówiłem ze na biotabsach weg to marzenie 😄 obyś tylko blooma nie zespół ;D jak będą rozwalać boxa to popatrz na nie i możesz zlikwidować niektores z odrostów które zagubia się w reszcie, nie warto niektórych trzymać dla pół g. I kradzieży energii ;D

Edytowane przez AligatorOzi
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Oj tak, marzenie 😄

Oby tylko plesni znowu nie bylo i bede szczesliwy :)

Tak, napewno bede kasowac wszystko to co nie bedzie mialo swiatla i teraz sprobuje/zaryzykuje z mocniejszym defo. wiem ze opinie podzielone ale postaram sie zrobic to delikatnie, napewno bede informowac :) 

Za pierwszym razem popelnilem ten blad i nie usuwalem zadnych lodyg i wtedy dowiedzialem sie na wlasnej skorze czym jest popcorn bo mialem go w pizdu hehe 😄

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mialem nie spamowac ale musze sie pochwalic nowym osiagnieciem 😄

Odwazylem sie i zrobilem najwieksze defo na jakie bylo mnie stac. Na poczatku chcialem sciac po 5 listkow. Pozniej mowie do siebie- jeszcze po 5 i koniec. i efekt koncowy jest taki hehe 😄

za jakies 4 dni znowu zrobie porzadek i tak systematycznie do konca 😄

Ale strasznie martwi mnie ta z tylu po lewej. zastanawiam ale nad tym czy nie wywalic jej i zostawic tylko 3. przemysle jeszcze przez tydzien i wtedy zdecyduje. 

Dzisiaj licze jako 1 dzien flo bo cos tam sie juz pokazalo :) 

 

fs.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+