Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 250W | 80x80x160 | Cream Cookies, Fresh Candy, Gorilla Glue, Polish Devil, Auto Tutankhamon II


Recommended Posts

1 minutę temu, Pomidorek napisał:

Jeżeli nie spadnie to nie... inna sprawa że w boxie jest pewnie duża wilgotność i filtr może stracić na żywotności? (Tutaj to takie gdybanie bo nigdy nie używałem filtra)/ Może tak zamontować drugi wentylator na samym końcu zestawu? Spadła temperatura w boxie po odłączeniu filtra? ;d 

28,8 a wilgotność trzymam stałę 50%. Kupiłem starter od biobizza i już pierwszą podlewke bio-growem dostały.

W sumie ten filtr mogę wyciągnąć narazie bo to żaden problem tylko kwestia czy go jakoś zabezpieczyć czy po prostu postawić gdzie obok do momentu aż nie będą szły zapachy.

 

W sensie jak z drugim wentylatorem? Że przewód do cooltuba a potem wentylator na wylocie od góry? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Masz w miarę sporego boxa polecam ci tak filtr wentylator przewód do CT  CT i przewód odporowadzajacy poza boxa  postaraj się to tak zmieścić zmniejszysz hałas wentylatora i mniejsze prawdopodobieństwo przegrzania wentylatora jak będzie zasysało to ciepłe powietrze 😎

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

5 minut temu, Esned napisał:

Masz w miarę sporego boxa polecam ci tak filtr wentylator przewód do CT  CT i przewód odporowadzajacy poza boxa  postaraj się to tak zmieścić zmniejszysz hałas wentylatora i mniejsze prawdopodobieństwo przegrzania wentylatora jak będzie zasysało to ciepłe powietrze 😎

z hałasem problemu niema jest elegancko. muszę tylko dobrze rozwiązać temat z wentylatorem wyprowadzającym ciepło z CT, bo jak zamontuje w ten sam sposób to żeby mnie ten sam problem nie napotkał. A jak go zamontuje na końcu zestawu od góry to żeby którego pięknego dnia nie spadł 😄 zamówiłem jeszcze kołnierz przyłączeniowy żeby  może to połączyć tak samo no ale zobaczymy, dopóki nie dojdzie drugi wentylator to musi być tak jak jest bo nic lepszego się nie wymyśli 😄 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Rozwaliłeś mi teraz system xD Bo sam odpowiedziałeś sobie na pytanie. 

Ale spoko. Lepiej o głupotę się zapytać niż głupotę zrobić.

Ja na początku przez 2 tyg do programatora mam podpiętą tylko lampę z wiatrakiem mieszającym.

To po to aby wilgoć była większa

Po ok 3-4 tyg mieszający działa już na okrągło.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

22 dzień  -  1 - gorilla 2- white widow

17 dzień -  3 -  tutankhamon / 4 - cream cookies

Podlewam na zmianę raz z biogrow od biobizza a raz sama woda.

Niewiem czy zrobiłem dobrze ale gorilla i white widow przycięte szczyty 😄

gorilla glue 1.jpg

gorilla glue 2.jpg

white widow 1.jpg

white widow 2.jpg

cream cookies.jpg

tutenkhamon.jpg

Edytowane przez tajni4k
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja to mam szczęscie niewiem jak to możliwe no ale stało się i drugi wentylator przestał chodzić.

Niewiem czy to wada fabryczna czy jak przecież chodził normalnie ale jak poszedłem tak sobie sprawdzić nagle patrze 35 stopni i nie chodzi. wzialem go odlaczylem wyciagnalem i patrzę a tu wirnik w jednym miejscu obciera o obudowe i jest taki opór że się nie chciało kręcić także przypuszczam że pewnie się całkowicie przepalil. Doradźcie mi co ja mam robić teraz poniedzieli dojdzie mi znowu ten sam wentylator ale to i tak zostaje o jednym nie o dwóch. Niewiem już jestem głupi w tej kwestii, czy może lepiej zainwestować te 400-450zł kupić leda i na jednym, wentylatorze żeby chodziło tylko tyle co filt węglowy. Niewiem jestem tak zdenerwowany ze niewiem co robić

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

czy jak dziewczyny nie bedą miały światła przez 24h to nic im się nie stanie? Musiałem wyłączyć światło odpiąć ten wentylator nieszczęsny i chodzi tylko mieszający nic więcej.

Jutro dojdzie wentylator to będzie podpięty pod cooltube ale i tak muszę jakoś rozwiązać problem zapachów ewemtualnie może polecicie jakieś wentylatory do filtra węglowego 125mm przyzwoite bo musze domawiać kolejny bo czasu na czekanie za odpowiedzią odnośnie tego dzisiejszego niemam bo zapchy i czas nagli 😄

 

 

Edytuje:

 

Czy może zrobić tak jak będą dwa Filtr węglowy>wentylator>przewód>COOLTUBE>wentylator>przewód odprowadzający na zewnątrz

bo wcześniej było tak filt weglowy>przewod>wentylator>cooltube>Wentylator>przewod i wydaje mi sie ze przez temperature plastik czy te tworzywo jakie jest obudowany wirnik sie skurczylo przez temperature i wirnik sie zaczla zacinac co myslicie?

Edytowane przez tajni4k
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 Czemu  ty dajesz 2 wentylatory na CT jak chcesz to zrób filtr wentylator CT przewód odprowadzający albo porostu zamontuj wentylator na samym  koncu przewodu wentylacyjnego 

na tym etapie co jesteś zapach to jeszcze najmniejszy problem uchyl boxa lampe włącz i czekaj na nowy 🤷🏼‍♂️

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+