Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 250W | 80x80x160 | Cream Cookies, Fresh Candy, Gorilla Glue, Polish Devil, Auto Tutankhamon II


Recommended Posts

Nazwa nasion i producenta: Cream Cookies Auto (Fastbuds), Auto Tutankhamon II (Pyramid Seeds), White Widow XXL Auto (Dinafem), Auto Gorilla Glue (HolenderskiSkun)
Rodzaj i moc lamp:
 Lampa HPS 250W GIB Lighting Flower Spectrum Pro
Fotoperiod (czas świecenia): 18/6
Namiot uprawowy / growbox, wymiary: 
Herbgarden 80S - namiot do uprawy 80x80x160cm
Rodzaj podłoża i wielkość donic:  Ziema kwiatowa Canna Terra Professional / Doniczki kwadratowe 11L - 25x25x25
Nawozy: brak
Wentylacja, przepustowość (m3/h):
2x Wentylator Axial-Flo Turbo 125mm / 243 m3/h. Aż tak się nie znam, dwa wentylatory podłączone w jednym obiegu w ten sposób Filtr węglowy > rura aluminiowa > wentylator > cooltube > wentylator > rura aluminiowa wyprowadzona na zewnątrz (inaczej nie dało rady tego zrobić bo w growboxie jest tylko jeden otwór wylotowy i jeden na kable oraz wlot pasywny)
Dodatkowe informacje: Dokupiony nawilżacz powietrza z jonizatorem oraz wentylator mieszający.

Zdjęcia dodam później.  Aktualny stan(dzień):

White Widow XXL / Gorilla Glue - 10 dzień

Cream Cookies / Tutankhamon II - 5 dni

Polish Devil - wrzucone nasionko do moczenia

Witam wszystkich forumowiczów. Zaczynamy swoją pierwszą przygodę także mam nadzieję że będziecie mi w niej towarzyszyć i zarazem pomagać. Jestem totalnym nowicjuszem także wszystkie porady są mile widziane. Nasionka po wykiełkowaniu zostały od razu wrzucone do głównych donic 11l. Temperatura w growboxie przy oświetleniu 26-28 stopni i 25% wilgotnośc, w nocy okolo 20-21 stopni i wilgotność 30-35%. Jak dojdzie nawilżacz wilgotność stała będzie ustawiona na 60%. Nie znam się w ogóle na nawożeniu także w tej kwestii liczę na was.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+