Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 250W | 80x80x160 | Cream Cookies, Fresh Candy, Gorilla Glue, Polish Devil, Auto Tutankhamon II


Recommended Posts

Witam. Updatuje i z dniem dzisiejszym będę aktualizował co sobotę. 

Niestety polish devil coś nie ruszył. Nie wrzucam nic więcej na razie zostawiam tylko te 4.

Gorilla Glue Auto / White Widow XXL Auto - 15 dzień

Cream Cookies Auto / Tutankhamon Auto - 10 dzień

Na gorilli zaobserwowałem jakąś plamkę czym to może być spowodowane?

Chciałbym też zakupić jakieś podstawowe nawozy z tańszej półki więc w tej kwestii liczę na was.

 

92079683_3038522466169432_5925350805845573632_n.jpg

92549261_883426668794278_3370610481868832768_n.jpg

92150944_2458470431133552_6901624570470465536_n.jpg

92213255_2947213572032231_4583980490070949888_n.jpg

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To dobra temperatura... jeżeli nie przekracza 34' to jest ok... 😄 jeżeli nie mieszkasz w super ciepłych klimatach to wystarczy otworzyć okno i wietrzyć częściej pomieszczenie

Co do nawozów to na pewno mógłbym polecić te od hesi chociaż starterbox(w sumie masz dobrą ziemie i wystarczyłyby ci te na flo) do gleby kosztuje 200~ zł, ale też chętnie zobaczyłbym jak radzą sobie te od plagronu do gleby bo w hydro dają radę... no ale tu nie testowałem :d z tych tańszych pewnie ludzie będą polecać biobizza, ale też nie używałem więc się nie będę wypowiadał 😉   

Edytowane przez Pomidorek
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

10 godzin temu, Pomidorek napisał:

To dobra temperatura... jeżeli nie przekracza 34' to jest ok... 😄 jeżeli nie mieszkasz w super ciepłych klimatach to wystarczy otworzyć okno i wietrzyć częściej pomieszczenie

Co do nawozów to na pewno mógłbym polecić te od hesi chociaż starterbox(w sumie masz dobrą ziemie i wystarczyłyby ci te na flo) do gleby kosztuje 200~ zł, ale też chętnie zobaczyłbym jak radzą sobie te od plagronu do gleby bo w hydro dają radę... no ale tu nie testowałem :d z tych tańszych pewnie ludzie będą polecać biobizza, ale też nie używałem więc się nie będę wypowiadał 😉   

aż tak się nie znam dlatego każda rada jest dobra jeżeli niema konieczności nawożenia przed flo w takim razie nie będę tego robił. Ale tak czy tak jakieś nawozy na flo z niższej półki cenowej by się przydały 😉

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Godzinę temu, Pomidorek napisał:

Nie masz czasami jednego wentylatora odwrotnie zamontowanego? Jaki masz filtr? Możesz go na razie ściągnąć i zobaczyć czy będzie poprawa... one i tak na tym etapie nie mają zapchu ;d 

Jestem ślepy chyba musiałem coś w trakcie popsuć bo jeden wentylator się przepalił jakimś cudem i chodziło tylko na jednym. Zamówiony już jest nowy, na obecną chwilę odpinam filtr i do przyjścia drugiego wentylatora musi chodzić na jednym.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Godzinę temu, Pomidorek napisał:

Pytanie tylko dlaczego się spalił? wszystko było dobrze podłączone? Czy któryś jednak był skierowany w drugą stronę? No i który był spalony? ten co wdmuchiwał powietrze w cooltube czy ten co miał z niej wyciągać? No i jaki masz filtr 😄 

inna kwestia mi się tu wydaje, w tych wentylatorach co mam wirnik wystaje ciutke po za obudowę wewnętrzną i nie dało się idelnie wpasować przewodu i widocznie przy włączaniu z rana ta folia przyblokowała wirnik i silniczek chodził a się niekręciło i grzało do momentu aż się przepaliło. i przepalił się ten co wyciągał powietrze z cooltube. bo akurat w nim wirnik jest skierowany do wylotu a w tym wtłaczającym do cooltuba niema opcji się nic przepalić bo wchodzi elegancko w obudowę  Moja wina typowo teraz muszę obmyślić jak to dobrze połączyć bo będę miał ten sam problem zaraz bo zamówiłem ten sam wentylator 😄 

 

PS. Pytanie dodatkowe. Czy jeżeli filt jest odłączony ale wisi sobie w środku to chyba w niczym nie przeszkadza, nie? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+