Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Led TS 600, 3x Easy bud 40x40


Recommended Posts

chodziło mi o to, że pomylili nasionko w sklepie i zamiast auto easy bud jedno to auto jack herrer.

Miałem dwa nasionka w jednym slocie i właśnie te posadziłem ;D

żadnych jajec nie ma ;D

Tylko dopiero teraz jak zakwitła mogłem po zdjęciach dojść o co biega.

Na weekend wyjmę laseczki i pokażę w całej okazałości ;D

Wszystko ok.

Easy bud już 10% brązu od góry. Od dołu mało co. Wykryłem mały deficyt P to dolałem jeszcze trochę blooma do podlania.

Jack na razie puchnie (ten po prawej). Już widać że to nie to samo

72(48)

72(48).thumb.jpg.d48273b31189919133493587efd1e624.jpg

Edytowane przez ichikaru
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

13 godzin temu, bortek napisał:

Tak napisales w poprzednim poscie ze wywnioskowalem ze cos ci popyliło i masz dwa nasiona

No napisałem to w taki sposób, ze można się było pomylić 🙂

Także sorry nie wziąłem tego pod uwagę ;D Ale sam zwróć uwagę, że zupełnie inaczej wyglądają.

 

Doradzicie coś na suszenie?

Mam problem natury przestrzennej. Mogę je suszyć jedynie w boxie z filtrem :police: bo sąsiedzi 😄 

Problem polega na tym, że Jack dochodzi dłużej niż easy bud. Na moje oko jeszcze ze 3 tyg a easy jakieś niecałe 2 tyg.

Więc będę musiał kombinować z boxem i zrobić dodatkową ciemnię z kartonu.

Lub opcja druga. Zbiorę Easy bud trochę później a Jacka trochę wcześniej.

Ogólnie bardziej podoba mi się druga opcja. boje się, że gdy zacznę kombinować z przestrzenią będzie zła cyrkulacja TO RAZ. 

Przy działającej lampie będzie wyższa temp. TO DWA.

Już to przetestowałem  na małym topku. Za szybko wysechł (bo ok 4 dni) i mimo iż klepał średnio to czuć roślinny posmak.

 

Edytowane przez ichikaru
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@ichikaru zrób sobie suszarnie z kartonu na wymiar tak jak ja mam ocen mniej więcej  ile miejsca potrzebujesz. Taśma drut by powiesić karton metrówka i jedziesz... wtedy tylko pilnuj by nie wysuszyć za mocno 👍  i ścinaj jak jest dobra  tez chciałem razem ale niestety tak się nie da...

Edytowane przez Esned
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 godzinę temu, Esned napisał:

@ichikaru zrób sobie suszarnie z kartonu na wymiar tak jak ja mam ocen mniej więcej  ile miejsca potrzebujesz. Taśma drut by powiesić karton metrówka i jedziesz... wtedy tylko pilnuj by nie wysuszyć za mocno 👍  i ścinaj jak jest dobra  tez chciałem razem ale niestety tak się nie da...

Właśnie coś takiego chciałem zmontować! ;D wstawiłeś karton do boxa czy stoi wolno? Wiesz.. boje się trochę zaalarmować sąsiadów zapachem ;D

Chciałem zrobić kartonowe coś takiego w boxie, próbował ktoś kiedyś?

box.jpg.c7d2aa37e78803cb50f107f9891d7989.jpg

Tak czy inaczej mam jeszcze jakiś tydzień na wykombinowanie czegoś.

Będę czekać aż bursztyny będą 30-40%

 

Edytowane przez ichikaru
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

33 minuty temu, Esned napisał:

Wstawiłem do boxa zrobiłem dziurki nożyczkami boki i sufit skierowałem mieszający delikatnie na karton i nic więcej i obserwowałem jak schnie i po 2 dniach przełożyłem topy ze sznurka na dole do góry  a z góry na dół i czekałem 😅

Kurde Ziomuś uspokoiłeś mnie. Cały czas chciałem zrobić coś podobnego ale wyglądało to głupio.

Ale skoro działo to wcale nie jest głupie 🙂 Widziałem Twoje cacko ;D

Myślę, że mi sporo pomogłeś, dziękuję 🙂

Za tydzień się za to wezmę. Lubię jak palenie wgniata w fotel hehe

Edytowane przez ichikaru
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+