Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 250W | Royal AK , Easy Bud auto( samopas) Pierwszy GROW! 0,64m2


Recommended Posts

Hej, Na wstępie chciałem zaznaczyć że jestem świeży odnośnie growingu ale w końcu się przełamałem, skompletowałem sprzęt i zacząłem i póki co idzie bardzo dobrze. Postanowłem trochę poeksperymentować sezonówke z automatem i tak, tak praktycznie wszyscy odradzają bo małe plony itd, ale chciałem się przekonać w praktyce co i jak, i przede wszystkim się uczyć!!! A więc :

 

Nasiona: Royal AK, EASY BUD AUTO
Oświetlenie: HPS 250w 
Fotoperiod: 18/6, a po 4 tygodniach 12/12
Box: 80/80/180

Doniczka: 11L
Podłoże: Biobizz Lit-mix dla royal ak. Coco + 10%perlit dla automata 
Nawozy: BioBizz trypack
Wentylacja: Wciągający 200m3/h, (regulowany) Wyciągający 280m3/h (regulowany) + Wentylator do cyrkulacji

 

 

Nie planowałem prowadzić growloga, ale zmieniłem zdanie aby móc w razie czego się poradzić. Tak więc 

 

AUTO EASY BUD

# 7 dzień veg #

temp. dzień 28, noc 19

wilgotność dzień 60% noc 80%

IMAG0015.thumb.jpg.1c4208cd84f11af5bf4764a65bb0cb8d.jpg

 

I moja dziewica ? :

# 12 dzień veg #

IMAG0013.thumb.jpg.2c0059f02dea081737ed1ea209e7f0d8.jpgIMAG0008.thumb.jpg.d9ef61dc3c257661e8848a15ebb274aa.jpgIMAG0009.thumb.jpg.227e8fff6bc0b3f6ab99cd63e6589913.jpg

 

 

No i mój SetUp:

IMAG0010.thumb.jpg.c58b282b54cc451ea8296a78357ebf02.jpgIMAG0012.thumb.jpg.a3c4a7272ad0df72d727375dd1b67620.jpg

 

 

Wydaje mi się że przelałem trochę automata 2 dni temu bo strasznie niemrawy się zrobił, ale chyba wraca do siebie.

Jutro planuję wystartować z LST. 

Postaram się robić update raz w tygodniu.

Z góry dzięki za pomoc i konstruktywną krytykę ? 

Pozdro

IMAG0011.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj

po co chcesz robić LST skoro dopiero zaczynasz przygodę w uprawie ? Masz wystarczająco miejsca na automatycznie kwitnącą roślinę. Nie zmieniaj fotoperiodu, zostaw już 18/6. 

Powietrze zasysasz z dworu czy z domu ?

 

Podlewaj sowicie aż zacznie wylatywać dołem, będziesz wiedział jak ciężka doniczka jest, mniej więcej, i sprawdzasz po wadze doniczki, podlewasz gdy wyczujesz że jest lekka.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hej, chciałem automata zostawć, żeby sobie rósł razem z pełnosezonowym, zasadziłem go żeby zobaczyć co i jak, a odnośnie sezonówki wszyscy piszą że LST powinno się robić na każdej roślinie także chciałem się dostosować. Mówisz żeby nie zmieniać fotoperiodu, myślałem żeby zmienić po ok 4 tygodniach wega na sezonówce.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

8 minut temu, vitecky napisał:

, a odnośnie sezonówki wszyscy piszą że LST powinno się robić na każdej roślinie także chciałem się dostosować.

ja nie pisałem, to jak wszyscy ? 

Namiot masz 180 wysokości, masz niską genetykę. Ja bym nic im nie robił, puścił wolno i się uczył jak prawidłowo rozwija się roślina.

Myślałem że masz tylko automaty, w takim razie sorry ? masz dobrze zaplanowane ? 

Ja bym zrezygnował z tego wentylatora i zostawił wloty pasywne. 

Niech ten wiatrak tak na nią nie wieje, ustaw go po środku namiotu i niech miesza powietrze.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 minutę temu, Vito napisał:

ja nie pisałem, to jak wszyscy ? 

 

aaa to przepraszam

 

2 minuty temu, Vito napisał:

Niech ten wiatrak tak na nią nie wieje, ustaw go po środku namiotu i niech miesza powietrze.

wiatrak jest skierowany bardziej na lampę, na zdjęciu tylko tak wygląda, bo sprzątałem przed...

3 minuty temu, Vito napisał:

Ja bym zrezygnował z tego wentylatora i zostawił wloty pasywne. 

dostosuję się, mam nadzieję tylko że nie będzie problemu z temp.

 

Dzięki !

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+