Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Led TS 600, 3x Easy bud 40x40


Recommended Posts

Jedziemy z tematem dalej 🙂

Doczepiła się tylko, że w łazience czuje dym. Co dziwne bo w domu nie palę oO'

Tak czy inaczej jedziemy dalej hehe :D

Tichromy robią się przeźroczyste więc jeszcze do 75 dnia chyba minimum.

 

Więc nie odstawiam na razie odżywek. I będę obserwował.

Póki co widzę, że z dnia na dzień są coraz pulchniejsze co mi się podoba ;D

 

Najmłodsza chyba jeszcze w 85 będzie stała w boxie  ;D Ale w ciągu kilku ostatnich dni strasznie napuchła.

Trochę dziwnie rośnie od samego początku. Przez tydzień żadnych zmian po czym w 2 dni mega wzrost.

 

Fakt, że dojrzewają szybko i niektórzy ścinają w 58-62 nawet z tego co wyczytałem ale najczęściej jadą na ripenie xD

Z tego co się orientuje strasznie psuje smak.
 

Dzien 62(38)

temp 23/28

wilgotność 45%

Strasznie ciężko uchwycić tichromy aparatem. Jaką lupę kupić?

62(38).thumb.jpg.370faa2b04a405a1529ed20b701f2e85.jpgunnamed.thumb.jpg.509297aed859ab9ddc8c21e4b410b1d2.jpgunnamed2.thumb.jpg.1cdc06f6c7630d8da470dbafc2b7ca26.jpg

 

unnamed (1).jpg

Edytowane przez ichikaru
  • Like 1
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zamówiłem coś za kilka euro bo nie śmierdzę groszem ostatnio żeby inwestować w mikroskopy ;D

3 godziny temu, Endrju Grower napisał:

Minimum x60 ja mam taką kieszonkowa i też jest ciężko dokładnie stwierdzić 

A pały zajebiste rosną 🙂

No zobaczymy jak wezmę je pod lupę będę może wiedział kiedy finisz ;D Jak mi się uda zrobię foty.

Chociaż nie wiem czy się tak da lupa + telefon ;D?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No i miałem racje. Na najmniejszej pojawia się już brąz ;D jednak są to tylko pojedyncze tichromy (mniej niż 5%)

Większość jest mleczna ale pojawiają się jeszcze małe grupki przeźroczystych więc czekam jeszcze minimum tydzień.

Najmłodsza idzie teraz w masę więc chyba jeszcze 3 tyg.

 

Zdjęć niestety nie udało mi się zrobić lupą (za mała)

I ogólnie ledwo co widać w 30x ale wystarcza

 

Kurde a chciałem przed przyjazdem narzeczonej ściąć, zrobić masło i upiec jej ciasto (niespodziankę) ;D hehehe

Edytowane przez ichikaru
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

7 godzin temu, Endrju Grower napisał:

Będzie co jarac 🙂 sto procent będzie więcej niz u mnie 

No zobaczymy, póki co tichromy z mlecznych brązowieją z dnia na dzień na topach ;D 

Na głównym szczycie ok 10% brązowych ale na niższych tylko pojedyncze tichromy bez skupisk są brązowe ;/

Ogólnie coś pięknego obserwować jak to się wszystko zmienia dzień po dniu ahh.....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Przeprowadziłem małe śledztwo gdyż zacząłem nabierać pewnych podejrzeń co do "siostrzyczek". Okazało się, że jedna z nich to najprawdopodobniej braciszek royal jack.

Otóż miałem fart dostać nasionko w gratisie ( w jednym oczku znalazłem 2 nasionka yupii). Ale wszystko wskazuje na to, że nie były to te same odmiany. 

Od początku myślałem, że jest z nią coś nie tak. Dopiero teraz jak napuchła mogłem porównać z innymi obrazkami.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+