Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Led TS 600, 3x Easy bud 40x40


ichikaru

Recommended Posts

Zasadziłem go przez przypadek. O ile to jest Jack. Na pewno nie easy bud bo rośnie jak sativa.

Sugerowałem się tym, że w jednym oczku miałem dwa nasiona (niby easy bud).

A gratis dostałem jedno nasionko Jacka. Później tylko porównałem obrazki gotowych kwiatów i wygląda zupełnie jak Jack.

Zobaczymy co z tego wyjdzie. Nie planowałem sadzić sativy bo wolę indice.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

6 godzin temu, Endrju Grower napisał:

Ja wole właśnie sativke, przy robocie czy gdzieś przy imprezie najlepsza :smoke:

To zapal Amnesie po kilku browarach 😄 

Mi na teneryfie jak w Cannabis Clubie byłem chcieli dac Amnesie Haze na dzień... cięzki upierdalacz bez chęci do życia haha

nie każda sativka jest dobra na dzień jak i nie każda indica wpierdala w fotel... ciężko teraz z resztą o czyste geny sativy czy indici bo zawsze gdzieś jakiś procent jest.

ogólnie często też na stronie producentów są różne procenty względem tej samej odmiany...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

10 godzin temu, Maaac napisał:

To zapal Amnesie po kilku browarach 😄 

Mi na teneryfie jak w Cannabis Clubie byłem chcieli dac Amnesie Haze na dzień... cięzki upierdalacz bez chęci do życia haha

nie każda sativka jest dobra na dzień jak i nie każda indica wpierdala w fotel... ciężko teraz z resztą o czyste geny sativy czy indici bo zawsze gdzieś jakiś procent jest.

ogólnie często też na stronie producentów są różne procenty względem tej samej odmiany...

To zależy od genetyki 😛 Zazwyczaj producent podaje jaka to jest hybryda i w jakich proporcjach ;D

Jack to akurat takie pół na pół ale widać, że rośnie jak sativa. Nie jest zbita tak jak Easy bud (lepiej się będzie suszyć hehe).

Ogólnie pomyłka na plus. zawsze to dla mnie jakieś doświadczenie hehe ;D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+