vitecky Opublikowano 7 Kwietnia 2019 Opublikowano 7 Kwietnia 2019 Hej, Na wstępie chciałem zaznaczyć że jestem świeży odnośnie growingu ale w końcu się przełamałem, skompletowałem sprzęt i zacząłem i póki co idzie bardzo dobrze. Postanowłem trochę poeksperymentować sezonówke z automatem i tak, tak praktycznie wszyscy odradzają bo małe plony itd, ale chciałem się przekonać w praktyce co i jak, i przede wszystkim się uczyć!!! A więc : Nasiona: Royal AK, EASY BUD AUTOOświetlenie: HPS 250w Fotoperiod: 18/6, a po 4 tygodniach 12/12Box: 80/80/180 Doniczka: 11LPodłoże: Biobizz Lit-mix dla royal ak. Coco + 10%perlit dla automata Nawozy: BioBizz trypackWentylacja: Wciągający 200m3/h, (regulowany) Wyciągający 280m3/h (regulowany) + Wentylator do cyrkulacji Nie planowałem prowadzić growloga, ale zmieniłem zdanie aby móc w razie czego się poradzić. Tak więc AUTO EASY BUD # 7 dzień veg # temp. dzień 28, noc 19 wilgotność dzień 60% noc 80% I moja dziewica ? : # 12 dzień veg # No i mój SetUp: Wydaje mi się że przelałem trochę automata 2 dni temu bo strasznie niemrawy się zrobił, ale chyba wraca do siebie. Jutro planuję wystartować z LST. Postaram się robić update raz w tygodniu. Z góry dzięki za pomoc i konstruktywną krytykę ? Pozdro 2
Macky Opublikowano 8 Kwietnia 2019 Opublikowano 8 Kwietnia 2019 Witaj po co chcesz robić LST skoro dopiero zaczynasz przygodę w uprawie ? Masz wystarczająco miejsca na automatycznie kwitnącą roślinę. Nie zmieniaj fotoperiodu, zostaw już 18/6. Powietrze zasysasz z dworu czy z domu ? Podlewaj sowicie aż zacznie wylatywać dołem, będziesz wiedział jak ciężka doniczka jest, mniej więcej, i sprawdzasz po wadze doniczki, podlewasz gdy wyczujesz że jest lekka.
vitecky Opublikowano 8 Kwietnia 2019 Autor Opublikowano 8 Kwietnia 2019 Hej, chciałem automata zostawć, żeby sobie rósł razem z pełnosezonowym, zasadziłem go żeby zobaczyć co i jak, a odnośnie sezonówki wszyscy piszą że LST powinno się robić na każdej roślinie także chciałem się dostosować. Mówisz żeby nie zmieniać fotoperiodu, myślałem żeby zmienić po ok 4 tygodniach wega na sezonówce.
vitecky Opublikowano 8 Kwietnia 2019 Autor Opublikowano 8 Kwietnia 2019 W dniu 8.04.2019 o 09:20, Vito napisał(a): Powietrze zasysasz z dworu czy z domu ? Rozwiń Powietrze jest zasysane z domu, ale wietrzone pomieszczenie praktycznie nonstop
Macky Opublikowano 8 Kwietnia 2019 Opublikowano 8 Kwietnia 2019 W dniu 8.04.2019 o 09:41, vitecky napisał(a): , a odnośnie sezonówki wszyscy piszą że LST powinno się robić na każdej roślinie także chciałem się dostosować. Rozwiń ja nie pisałem, to jak wszyscy ? Namiot masz 180 wysokości, masz niską genetykę. Ja bym nic im nie robił, puścił wolno i się uczył jak prawidłowo rozwija się roślina. Myślałem że masz tylko automaty, w takim razie sorry ? masz dobrze zaplanowane ? Ja bym zrezygnował z tego wentylatora i zostawił wloty pasywne. Niech ten wiatrak tak na nią nie wieje, ustaw go po środku namiotu i niech miesza powietrze.
vitecky Opublikowano 8 Kwietnia 2019 Autor Opublikowano 8 Kwietnia 2019 W dniu 8.04.2019 o 09:58, Vito napisał(a): ja nie pisałem, to jak wszyscy ? Rozwiń aaa to przepraszam W dniu 8.04.2019 o 09:58, Vito napisał(a): Niech ten wiatrak tak na nią nie wieje, ustaw go po środku namiotu i niech miesza powietrze. Rozwiń wiatrak jest skierowany bardziej na lampę, na zdjęciu tylko tak wygląda, bo sprzątałem przed... W dniu 8.04.2019 o 09:58, Vito napisał(a): Ja bym zrezygnował z tego wentylatora i zostawił wloty pasywne. Rozwiń dostosuję się, mam nadzieję tylko że nie będzie problemu z temp. Dzięki !
Macky Opublikowano 8 Kwietnia 2019 Opublikowano 8 Kwietnia 2019 I nie za nisko lampę trzymaj... Czytaj forum i powodzenia ?
Creso Opublikowano 8 Kwietnia 2019 Opublikowano 8 Kwietnia 2019 Jaką trzymasz odległość między lampą a rośliną ?
vitecky Opublikowano 8 Kwietnia 2019 Autor Opublikowano 8 Kwietnia 2019 W dniu 8.04.2019 o 17:25, Creso napisał(a): Jaką trzymasz odległość między lampą a rośliną ? Rozwiń 35 cm jest teraz
Creso Opublikowano 8 Kwietnia 2019 Opublikowano 8 Kwietnia 2019 u mnie podobnie, wcześniej miałem zbyt blisko wywołało to pokaźne skutki ?
Recommended Posts