Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 100W COB | Critical Jack Herer Auto x 2, 0,2 m2


kapek

Recommended Posts

No tak, źle napisałem. Feminizowane sezonówki ?  Postawiłem na automaty głównie dlatego, że mam nadzieję skończyć pierwszy projekt przed wyjazdem na majówkę. Poza tym trochę bałem się o miejsce w boxie (wysokość po odjęciu dużego filtra i lampy) i chciałem zrobić rozruch na czymś małym ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeśli będziesz miał indica i zrobisz toping/LTS to Ci się zmieszczą pelnosezonówki, tylko musisz mądrze wybrać nasiona. No i krócej kwitną niż sativa.

 

P.s. nauczka nie pisze się postów po .... ? napisałam na odwrót 

 

Edytowane przez Triskele
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak najbardziej zamierzam celować w sativy (ew. coś z większą zawartością CBD) i od sativy chciałem zacząć ? Dlatego też wydygałem i wolałem zacząć od czegoś "pewnego" i względnie prostego w uprawie. Jak przyjdzie czas na nowe, to pewnie będę dopytywać czy dobre nasiona typuję.

Póki co jedziemy z Critical Jack Herer Auto. Możliwe, że grow #2 będzie podobny (ew. drugi/trzeci kwiatek inny), żeby po wyciągnięciu wniosków z #1 sprawdzić swój progress na tych samych genach ? 

 

PS Haha, ok. Wiem, ze indica rośnie znacznie mniejsza, ale zależy mi właśnie na sativach, więc będę próbować zmieścić sativy. Po prostu skrócę odpowiednio vega i może się pomieszczą ? 

Edytowane przez kapek
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Obiecane fotki – dzień 22 ? 

Znowu borykam się z małymi problemami. Niektóre młode listki mają przebarwienia, a pojedyncze starsze wiatraki (i jeden z młodszych) wypalone dziurki. Nie wiem czy to tym razem nie kwestia zbyt mokrego podłoża. Mam problemy z odparowywaniem pod ledami, a ostatnio dosyć mocno podlałem... Czy może niedobory wapnia? Jak myślicie?

large_d22.jpeg.266304eab87317b8e385217c2bccaa44.jpeg

large.d22(1.1).jpeg.63ca7cb7d405762b0e0b1a42f22b7ba5.jpeg

large.d22(1.2).jpeg.09740bd9bccabd7f8b65e680501eb6ac.jpeg

Proszę o opinie, również te ogólne. Rośnie to jakoś??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+