Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

[LED 55-220W+?] Mango Sapphire/Blue Dream/Bubba's Gift x Biobizz


Recommended Posts

17 godzin temu, Dr Greenthumb napisał:

Nie wiem gdzie Ty widzisz tyle problemów, wypowiem się propo ph cytryna i ocet średnio nadaje się do regulowania ph, będziesz miał ciągle wachania bo to zbija tylko na krótki czas. polecam plagron lemon kick. 

Może kolega poprostu chce zostać 101%-owym growerem :D wszystko trzeba wychwycić ?:D 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Tadam!

:doctor:

Melduje sie na bazie, czesc wszystkim w nowym roku.

Ztrywializowaliscie moje obawy, wysmiewajac starego paranoika, a rosliny przeszly niemale przypaly.

Jeszcze gorzej, bo musialem akurat wyjechac z praca na troche i nie ogarnalem jak trzeba bylo. Potem sam nie wiedzac od czego zaczac staralem sie rozwiazac problemy.

Troche zmarnowane i glodne sa, stracily troche dolnych lisci, ale i tak lada chwila zrobie im strzyzenie.

Jakos powoli dochodza do siebie, liscie niedawno zaczely nabierac koloru i prezyc sie ku gorze. Autentycznie nie widzialem tego przez 2 tygodnie wcale.

Problemy oczywiscie w ziemi, dlatego zaopatrzylem sie w mierniki TDS/EC i pH. Koniec z kropelkami. Juz przynajmniej wiem, ze moja kranowa jest zdatna do uzytku i moge smialo dawac CaMg.

Do zbalansowania ziemi i poprawy ruchu substancji, sprawilem dziewczyna zdrowe HumicFulvicAcids, rownoczesnie sluzy mi za ph+, dodaje na koncu do wyrowniania stezenia.

Uzywajac miernikow, przetestowalem wycieki z donic i ogolnie otrzymalem niskie wyniki. W tej fazie rozwoju Ec 0,5-1 to ma-LO. Dopiero to wszystko wdrazam sobie do glowy. Sam nie jestem w pelni przekonany czy dawkowanie biobiza na ppm’y jest w pelni miarodajne. Karmie teraz mieszanina CaMag, BioGrow, BioBloom, Kwasy, na poziomie Ec 1.2-1.5. Sa to dawki o 2,25x mniejsze dawki niz wynika z ich tabeli. Poki co jest poprawa, zobaczymy dalej. Nawet blue dream pokrak , zmienil danie i sie odradza calkem.

Uwaga z obserwacji, po poszukiwaniach istoty problemu swoich roslin, ktory byl mieszanina dziwacznych objawow, opadajacych lisci, przelania, niedostepnosci skladnikow, wahania pH, doszedlem do wniosku, ze kulki na dnie byly strzalem w kolano od poczatku. Pomysl ktory chyba poklucil sie z idea dna doniczki powietrznej.  Usunalem to govno i zastapilem ziemia.

Nie najlepiej znowu wjechalismy w kwitnienie, ale juz sie poddalem i podjalem decyzje o przelaczeniu, bo ostatecznie za dlugo je przetrzymalem. Wszystkie panny pokazaly pre-flowery i zaczyna sie zabawa w dzungle. Takze, zapominam o kolejnej wtopionej wegetacji i z nowym notatnikiem wbijamy we floraryzacje!

1 dzien kwitnienia

large.1floo.JPG.976d2d507affa246641dbc6589ec4aaa.JPG

large_1flo.JPG.af094aed4744a9a83b35de8ece56579e.JPG

 

A tuz obok, mam mala piaskownice z dziecmi. 13 Klonow, 6 Blue Dream, 7 Mango. Sam nie wiem co z nimi zrobic, moze tak poprostu je pociagne na mini grow. Jak narazie to siedza pod moim COBem 33W 4000K.  Mam jeszcze 1m2 z 400W HPS. Moze, moze. Wolalbym sobie jakis panelik zlozyc.

large.1klon.JPG.a143d3688c564b9d519d2e1bd19a6653.JPG

 

No to tyle. Sugestie bardzo mile widziane.

:big-joint:

Piona!

 

  • Like 1
  • Upvote 6
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+