Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Gorilla Zkittlez & Bubba's Gift -Holy gral kush-El Alquimista 250w hps


Medicaluser

Recommended Posts

Zamulają z dwuch powodów które są ze sobą powiązane ze sobą - duże donice i ziemia bez dodatków drenujących. Brak tlenu. Wolniejszy wzrost i łatwiej o problemy których trudniej się pozbyć.

One poczują się lepiej dopiero jak będą większe i ogarną bryłą korzeniową całe donice.

Reguluj pH.

Trochę cierpliwości i będzie dobrze.

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

20200215_000519.thumb.jpg.5a6c926a6847a566085cf345e6cbe0df.jpglarge.20200215_180346.jpg.df02630d7b559d72220003e870d6edc6.jpgCześć ogrodnicy o to kolejny dzień zmagań roślinek i moich zrobiłem pułapkę na muszki które od jakiegoś czasu latają i postanowiłem coś dorzucić do boxa dla lepszego wykorzystania przestrzenie i dalszego opracowywania technologi upraw i zachowań roślin w różnym środowisku

Nowe nasiona po 18h pękły i pokazał się kiełek  moby dick i Holy gral kush dałem do ziemi w nocy stare rośinki prawie wcale nie rosną woda w kranie strasznie ph wysokie zastawiam sie czy innej wody nie dawać oligoceńskiej

Edytowane przez Iskra
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemanko dalsze zmagania znalazłem swoje stare donice co miałem przeznaczyć na uprawę świerków dosypałem do ziemi garść dolomitu mam na dzieje że to nie będzie mój kolejny błąd,Doszedłem do wniosku ze mam słabą wodę straszne ph skacze do 10ph + postanowiłem na następny grow spróbować dwc system i przestanę się męczyć ziemią .

tymczasowo zrobię reweg tygodniowy dla młodych ciekawe wspominałem kiedyś że Holy gral kush jest szczęśliwą odmiana i odkąd rośnie w boxe to nieszczęścia mijają i szczęście ogarnia mój dom :)

large_bc.JPG.c129cd0215141c1830c3111e3239246f.JPGlarge.1219652143_mode.JPG.2b054692661a452c625871e702190836.JPG

  • Upvote 4
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+