Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 600W x2 Outlaw Amnesia


Recommended Posts

ja bym nie skracal. ta idea jest stosowana od poczatku uprawy, teraz to nie wiem czy cos da , czy np. nie zaburzy czegos. Elegancko idzie ci dokarmianie roslin. Mimo ze masz tylko jeden nawoz Connoiseur od AN  to daje ten nawoz rade i nie musisz sie martwic o ph. Nie widac nawet popalonych koncowek lisci (przenawozenie)  , ani niedoborow. Polecilbys ten nawoz dalej dla poczatkujacych , jak Ci sie z nim pracuje , zadowolony( mimo ze nie masz porownania do innych nawozow, bo to pierwsza uprawa)????  Laski mimo scisku to maja czym oddychac , dobrze je popszycinales!!! Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Co do fotoperiot to tak na początku myślałem że za późno na takie zmiany, no nic zostanę na tym co mam do końca i następnym razem zacznę od razu stosować od początku 11/13 ze skręcaniem.
O nawozie mogę tylko powiedzieć ze jestem z niego zadowolony jako amator nie musze kombinować mając jeden nawóz i tak napisałeś @Pasjonista nie widać problemów z roślinami,  Dodam tylko że do ostatniego podlania w niedziele na fazie kwitnienia zużyłem tylko po jednej litrze składnika A i B czyli do końca uprawy nie zużyję nawet po 2 litry, czyli mogę szczerze polecić.
Przycinanie i łamanie to tak jak doradził @Vito i jak widać wszystko fajnie żyje
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 2.07.2018 o 22:57, luckow5418 napisał:

pozostało mi około 23 dni do suszenia, wiec moje pytanie jest czy mogę teraz co 7 dni skracać o 30min?

jak wyżej Pasjonista radzi, choć nie powinno nic zaburzać bo to jest taki naturalny booster, stymulujesz nadejście zimy. Ale co tydzień to za często... 

O 2.07.2018 o 22:17, luckow5418 napisał:

Temp. Noc : 23-26 stopnie wilgoć oloło 60-70%

za duża wilgotność w nocy, może pojawić się pleśń w gęstych topach

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Cytuj

za duża wilgotność w nocy, może pojawić się pleśń w gęstych topach

Choć nie powinienem, ale otworzyłem na szybko namiot podczas nocy i było 55% do 60% może być?
Jeśli nie to są jakieś sposoby żeby to obniżyć poza osuszaczem powietrz?
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Obniż wilgotność.

Popraw cyrkulację powietrza jeśli się da. Wietrz pomieszczenie. Mieszający niech dmucha po szczytach.

Późno łamałeś. Podwiesiłbym niektóre szczyty na sznurkach żeby tak gęsto nie było. Zwłaszcza te po bokach co nie będą zasłaniać innych.

Ja światło zmieniam zawsze jak mi pasuje. Na wyczucie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

23 godziny temu, luckow5418 napisał:

teraz  mam chyba 36

też mam namioty 240x120x200 i też raz zmieściłem 36 w jednym jak szukałem najlepszej na matkę, teraz mam 8 i robię nasiona ale rośliny się ładnie rozkrzaczyły i gdyby to był materiał to wynik pewnie był by podobny... Myślę że na taki namiot to lepiej dać max 12 i trochę dłuższy weg ale to zależy od odmiany.

Jak miałem 36 w jednym także był problem z wilgotnością, straciłem 3 fajne topy... 

 

Edit: poprawiłem :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+