Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 600W x2 Outlaw Amnesia


Recommended Posts

Dzień 87 od zasadzenia, 63 dzień (koniec 9 tygodnia)kwitnienia 11/13
Temp. Dzień : 32-35 stopni wilgoć 40-50%
Temp. Noc : 23-27 stopnie wilgoć oloło 40-50%
Nawóz :  pH Perfect Connoisseur  A&B Blom 
Podlewane : co 2-3 dni 1L raz woda raz nawóz pełna dawka

 

Jeden top wydaje sie dziwny nie jest to pleśń?

03 18-Jul 23.21.jpg

05 18-Jul 23.21.jpg

08 18-Jul 23.23.jpg

18-Jul 23.23.jpg

11 18-Jul 23.39.jpg

13 18-Jul 23.39.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tia, coś musi dmuchać na planty bo plecha nie lubi krążącego powietrza. Ja też bym przerzedził ostro te liście bo to one ograniczają obieg i zbierają parę wodną, to już chyba wyżej było wspominane. Przesuszasz lekko planty? Tj, podlewasz dopiero jak jest zero wody w donicy? Jeśli nie - to też powinno pomóc. Przy przesuszaniu wilgotność powietrza zbiłby trochę także keramzyt - woda dłużej zostawałaby w ziemi zamiast parować w górę i osiadać na roślinie.Te skracanie dnia sobie daruj bo też tylko większe pole działania dla plechy. Jeśli jeszcze nie tniesz to możesz spróbować oprysków z czosnku i cebuli (sam nie robiłem ale czytałem że działa;zgoogluj) albo potraktować je bioseptem (też naturalny). Jeśli planujesz rychło ciąć to lepiej będzie zastosować podlewanie którymś z tych środków, albo całkowicie sobie darować już specyfiki. Jednak przy suszeniu także już będziesz musiał b.uważać żeby znowu się nie pojawił grzybol.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zaraz wychodzę do pracy póżniej zrobie wiecej zdjęć tylko ten jeden top jest dziwny tzn. ma plechę wieczorem jeszcze raz po zaglądam na wszystke.

teraz pytanie czy mam wywalić cały top ?

dodałem jeszcze jeden mieszający i wyciełem tego topa ja nie skręcam swiatła cały czas od pewnego czasu mam 11/13

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

7 godzin temu, Pasjonista napisał:

Plecha , dużo tego masz . Sprawdzaj trichomy lupą minimum 60× , może już na tyle dojrzały ,że można ciachać. A jak nie może dokup jakieś silne mieszające wiatraki  . Jakaś fotka całości by oczy miały radoche ,?!

Lupe zamówilem gdzies na bedziewnej stronie i chyba dojdzie na druga uprawe...... juz siadam i szukam nowej co na szybko dojdzie.

zaraz bede mial wiecej zdjec

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

5 godzin temu, Rother napisał:

Tia, coś musi dmuchać na planty bo plecha nie lubi krążącego powietrza. Ja też bym przerzedził ostro te liście bo to one ograniczają obieg i zbierają parę wodną, to już chyba wyżej było wspominane. Przesuszasz lekko planty? Tj, podlewasz dopiero jak jest zero wody w donicy? Jeśli nie - to też powinno pomóc. Przy przesuszaniu wilgotność powietrza zbiłby trochę także keramzyt - woda dłużej zostawałaby w ziemi zamiast parować w górę i osiadać na roślinie.Te skracanie dnia sobie daruj bo też tylko większe pole działania dla plechy. Jeśli jeszcze nie tniesz to możesz spróbować oprysków z czosnku i cebuli (sam nie robiłem ale czytałem że działa;zgoogluj) albo potraktować je bioseptem (też naturalny). Jeśli planujesz rychło ciąć to lepiej będzie zastosować podlewanie którymś z tych środków, albo całkowicie sobie darować już specyfiki. Jednak przy suszeniu także już będziesz musiał b.uważać żeby znowu się nie pojawił grzybol.

Cytuj

Ja też bym przerzedził ostro te liście bo to one ograniczają obieg i zbierają parę wodną

Zostało 3 tygodnie kwitnienia, teraz ostatni tydzień z nawozem później dam tydzień wodę sama i tydzień przesuszę wyczytałem ze pod koniec trzeba całkiem liście po usuwać te wielkie, czyli tak bym zrobił w ostatnim tygodniu

Cytuj

podlewasz dopiero jak jest zero wody w donicy?

Cześć tak i cześć nie 
Bo w części zostaje woda w podstawie, to jak tak jest to leje tylko troszkę wody. Np. Wczoraj zauważyłem ze niektóre dolince są bardzo ciężkie i mokre to podlałem tylko te lekkie przesuszone
 

03 19-Jul 08.20.jpg

05 19-Jul 08.20.jpg

08 19-Jul 08.21.jpg

10 19-Jul 08.21.jpg

13 19-Jul 08.33.jpg

16 19-Jul 08.34.jpg

18 19-Jul 08.34.jpg

19-Jul 08.20.jpg

19-Jul 08.21.jpg

19-Jul 08.33.jpg

19-Jul 08.34.jpg

19-Jul 08.45.jpg

19-Jul 08.46.jpg

19-Jul 08.53.jpg

19-Jul 09.18.jpg

19-Jul 09.19.jpg

21 19-Jul 08.45.jpg

24 19-Jul 08.46.jpg

26 19-Jul 08.46.jpg

29 19-Jul 08.53.jpg

32 19-Jul 09.18.jpg

34 19-Jul 09.18.jpg

36 19-Jul 09.18.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+