Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Recommended Posts

  • 3 tygodnie później...
  • Replies 81
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

16 Dzień flo/ 10 Dzień reweg /24 Dzień flo

Muszki latają, przędziorków ciężko się pozbyć, odpuściłem na chwilę to wróciły. Pryskałem czosnkiem i cebulą, codziennie staram się pryskać wodą, i czasem robię im prysznic, ale powoli coraz grubsze flo, mam nadzieję że nie złapią pleśni... No nie wiem czy w ziemi szło by lepiej, szałwia siedziała w ziemi razem z nimi i też zdycha ;) 

20180122_110654_(1).jpg

20180122_110654 (5).jpg

20180122_110654 (4).jpg

20180122_110654 (3).jpg

20180122_110654 (2).jpg

Edytowane przez Miś
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Miś co ty tam hodujesz w końcu - florę czy faunę? ;-)

Tak poważnie to myślałem że już nic z tego nie będzie a tu proszę.

Okazuje się że ściągniesz plon w podobnym czasie co ja z automatów. Z tym że ty jeszcze reweg robiłeś więc nie jest źle.

Trochę mikro wyszły ale przynajmniej nie załadowały szczytami w sufit jak u mnie. Dowodzi to że sezonowe odmiany są lepsze na małe powierzchnie. 

Podoba mi się że się nie poddałeś i dzielnie walczyłeś z niepowodzeniami i plagami :-) 

Dobrze się obserwuje twój growlog bo eksperymentujesz. Powodzenia do końca!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

16 Dzień flo/ 10 Dzień reweg /39 Dzień flo

Fauna hoduje się sama ;) Przędziorków mniej trochę, teraz uważam z prysznicem i opryskami, boję się trochę pleśni. Za to muszek w cholerę, po całym domu aż latają....

Na kieliszek z miksturą parę się złapało, ale to za mało, potrzebne chyba będą lepy. UPP najbliżej kosy, później critical, a amnesia jeszcze daleko ;) Filtry z maty węglowej założone na wentyle dają radę, do tego zatrzymują prawie całe światło z box'a, przydatna rzecz, nawet jak się zużyje ;) 

20180206_110341_(3).jpg

2xUPP z tyłu20180206_110341 (4).jpg

20180206_110341 (5).jpg

20180206_110341 (6).jpg  Amnesia

20180206_110341 (1).jpg Amnesia

20180206_110341 (2).jpg    Critical

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeśli chodzi o muszki to miałem to dziadostwo w domu przed uprawą.  Stosowałem  owadobójczy i grzybobójczy Substal Róża 2w1 oraz Substal polyinsect.. Nic nie pomogło...

Wyrzuciłem wszystkie rośliny z domu na 3 dni przed grow. Nie spodziewałem się tego  ale uniknąłem tej plagi.

 

Szkoda że nie ma biedronek bo mógłbyś wrzucić takie do boxa albo pająki dołożyć żeby było ciekawie ^_^

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak wygląda winowajca ;) Przed następnym grow może jakoś to ogarnę. Sytuacja jest trochę kiepska, bo te muszki lubią wilgoć, a przedziorki sucho, także mam wybór albo, albo ;) 

"Ziemiórki to małe, czarne muszki, które wyglądają podobnie do komarów i często są mylone z muszkami owocówkami. Lubią środowiska wilgotne i rozmnażają się w wilgotnej ziemi roślin doniczkowych. Larwy ziemiórki podgryzają korzenie i łodygi roślin. Objawem ich inwazji może objawiać się zahamowaniem wzrostu rośliny, więdnięciem, żółknięciem liści i gniciem korzeni."

20180206_185532.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+