Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 600W | BioTabs | CBD Skunk Haze, CBD Indica Mix, CBD SharkShock


Recommended Posts

  • Replies 189
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wiem, że pewne rzeczy są osobiste ale wole najpierw tutaj spytać żeby nie zrobić błędu. Już wygiąłem, jest o wiele lepiej dla tych bocznych oraz podciagnelem do 20 cm do lapmy od środkowych roślin. Jedną z tylnich gałęzi lekko wygiąłem sznurkiem, żeby nie zasłaniała innych. Jutro będę podlewał to obrócę je tak żeby było dobrze. Czy te małe "listki" co sie pojawiły to tak zwane kwiaty tej rośliny?

 

large.IMG_20180115_193211.jpg.e80ca95f73ed3e5856b2f086f36371bb.jpglarge.IMG_20180115_193218.jpg.4f9a9da635f33f563d9116e14de63c77.jpglarge.IMG_20180115_193905.jpg.e2e0b349253e95bea287ba9e68b75eba.jpg

Edytowane przez TesterCBD
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Butelkowana woda tez niekoniecznie musi miec dobre ph. Sposoby ocet lub kwasek cytrynowy dzialaja bardzo dobrze i wiele osob tak obniza ph, musisz tylko pamietac by sprawdzac czy wszystko ok, bo slyszalem, ze te sposoby obnizaja ph tylko na chwile i caly czas trzeba kontrolowac wyplyw z gleby :) . Zreszta jak masz leb na karku to zawsze powinienes sprawdzac ph przed podlaniem i juz po podlaniu to co wyplywa z dolu.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

15 godzin temu, Dzik napisał:

"ph-" jest tani i bardzo wydajny.

pH  w glebie trzymaj 6-7. Każde inne to krzywda dla roślin konopii. Nie słuchaj wszystkich co ci doradzają. Ten ktoś kto cię wprowadził w błąd z choinki się urwał. Uważaj na takich.

Dziku, ja zapomnialem, ale trzeba troche sprostowac. TesterCBD uprawia na biotabsach. Nie wazne jakie ph by nie bylo to unormuje sie ono samo. 

TesterCBD przy biotabsach naprawde nie musisz sprawdzac ph. Sa one sprawdzone i przetestowane. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wiem że to nie temat o bio-tabs ale jak masz jakieś info co jest w ich składzie że normuje się samo. Ja używam w tym celu wapna i innego naturalnego stabilizatora pH nie znam. Mimo to muszę pilnować pH. Tyle razy podlewane że wapno nie jest w stanie temu sprostać. 

Tester sprawdź może pH wody która wypływa do podstawki po podlaniu nie wyregulowaną wodą.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Niestety nie wiem co jest w skladzie biotabs, ale wiem z autopsji, ze ph to nie problem. 

Poza tym slyszalem, ze przy uprawie organicznej ph moze byc od 1 do max 10 chyba nawet i nie trzeba regulowac, bo wlasnie bakterie i grzyby ktore sa zaszczepione w glebie same zalatwiaja problem. Czy to prawda to nie wiem, ale ja uprawiam juz 3 raz na biotabs i nawet nie wiem jak ph metr wyglada. Po prostu nie jest mi potrzebny :)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+