Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 600W, LED 450W | Hesi, Biotabs | Skunk XL, Critical Kush, Special Kush 1


Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

"...Potrzebujesz przynajmniej 7 dni, aby wykonać WC, mniej dni nie pozwoli na uzyskanie odpowiedniej jakości. Nawet 5 dni w wodzie nie jest wystarczające – potrzebujesz siedmiu!!!..."

Cytat na temat WC po wpisaniu w google. CHodz pewnie bardziej Ci chodzilo o to czy po 5 dniach juz sie pozbedziesz tego syfu. Moze byc i tak ze po 2 dniach sie go pozbedziesz ale skad to mozesz wiedziec jak nie ma jak sprawdzic a moze byc tak ze i po 6 -7 dniach nadal to swinstwo bedzie. Przynajmniej jak na moje rozumowanie tak to wyglada, chyba ze ktos sie wypowie inny z wieksza wiedza. Tak po za tym ja robilem WC.

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czytalem ten artykul, ale tez gdzies wyczytalem ze i po 5 wyciagali i bylo ok - ja nie mam innego wyjscia musze je wyciaganac po ttych 5  dniach.Mam tylko nadzieje ze choc wiekszosc tego syfu  woda wyciagnie,  do tego mam jeszcze jeden dzien na wysuszenie tego :( ... no troche zle wszystko odliczylem i teraz musze sie spinac ... no cos , nauczka na nastepny raz ;) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeśli zrobisz ciągły, niewielki przepływ świeżej wody przez pojemnik, to zrobi się w max 1 dzień.

" I have a tweak to this method.  Instead of soaking it a sealed jar, I suggested using running water.  My idea is that a continuous stream of water will cure faster.  It works on the same principal as defrosting food, convection ovens, and even airflow in a grow room.  Think of it this way;  when you change the water at the end of the day, that water is pretty saturated.  Saturated water doesn’t absorb new minerals as well as clean water does.  When you have a convection current, you’re guaranteeing clean water all the time.  This is why you want a running fan in your grow room, instead of just airing it out once a day. "

"To do this method, I filled a large bowl with bud and ran water over it.  I used a very thin stream, so it was a small trickle of water coming in.  The water was cool, but not cold.  You want it cold enough that it doesn’t wilt the leaves, but not so cold that it makes the trichomes brittle.  And you need just the smallest trickle of water.  Too fast and you’ll agitate the trichomes and some will fall off. "

" 8 hours is all it needs, maybe 10 if your buds are very dense or large."

(sry za edity :peace: )

Edytowane przez Rolf
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Moze cos w tym jest ale dobrze by bylo zrobic kiedys maly test. 2 pojemniki do WC jeden narmalnie, 2 ten z bierzaca woda i po pazdym dniu sprawdzac je ( w sensie wyciagnac kazdego dnia kawalek z kazdego sloika i suszyc, oczywiscie wszystko ladnie opisywac po ilu dniach wyciagniete itp). Tak czy owak zycze powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dzieki panowie, sytuacja wyglada tak ze 4 krzaki na BIO tabsach susza sie normalnie, a caly duzy namiot wlasnie sie moczy w pojemniku z woda przepuszczana przez filtr osmozy.. Dzis rano wroce z pracy wymienie wode, pomysle nad tym przeplywem wody ale chyba bede mial problem , bo ta wode trzeba bylo by gdzies odprowadzic , hmm moze jakos wanna - nie wiem - dam znac jak sie wszystko finalnie skonczylo

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+