Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 600W, LED 450W | Hesi, Biotabs | Skunk XL, Critical Kush, Special Kush 1


Recommended Posts

Te listki to prawdopodobnie poprostu stare liscie sa wyzbywane... mozna by sie tam doszukiwac jakis niedoborow lekkich potasu czy cos, ale reszrta rosliny nie wyglada jakby miala problem. Wiec nie ma czym sie przejmowac. tylko teraz obserwoj czy nie pojawia sie tego wiecej

 

1 hour ago, Pasjonista said:

Masz zamiar je podlac syto wyjechac na dwa tygodnie czy ktos je podleje. Bo jak nie to mozesz podlac (dwa tygodnie nie pojada wyschna) syto ustawic programator na swiatlo na tydzien . Laski beda mialy glebe sucha po tygodniu i jak lampy sie w drugim tygodniu nie zapala to przez drugi tydzień beda sie suszyc Jak przyjedziesz to opierdzielisz liscie i utniesz zawiesisz do dalszego suszenia. Zobacz sobie moj temat Troche inny harvest  Pozdro

To jest super pomysl, nie probowalme nigdy suszyc w ten sposob, ale slyszlem ze niezle resultaty daje. Jedyna rzecz ktorej bym sie obawial to regulacja wilgotnosci, tak aby nie wkradly sie plesnie etc.

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hej,

hmm, mam mozliwosc komus zostawic klucze do domu, moze wpadac i podlewac, ale z drugiej strony nie chcialbym tego kogos fatygowac, czyli mowisz ze przed wyjazdem podlac na maxa, lampy zostawic normalnie przez pierwszy tydzien , a drugiego tygodnia zeby calkowicie sie wylaczyly? - myslicie ze nie zaplesnieja mi panny? co prawda wentylacja bedzie caly czas chodzic ... hmmm podoba mi sie ten pomysl :) dzieki, musze to przemyslec

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

25 minut temu, Pasjonista napisał:

Po tygodniu bedzie susza sucha gleba oklapniete liscie wilgotnosc nie powinna stanowic problemu ja bym juz sama wode lal 

a jak myslisz, wentylacje tez dac stopniowo, czyli np. wlaczac ja tylko pare razy w ciagu dnia ? czy zeby caly czas chodzila? i co z mieszajacymi? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ogladalem, czytalem i dalej nie wiem jak zrobic dwa oddzielne tygodnie pracy - czy jak ustawie program 1 na caly tydzien (13;11) i 2 program na calkowite wylaczenie to programator bedzie w kolko odczytywal najpierw program 1 a po tygodniu program 2? hmmm nie ogarniam tego elektronicznego hehe dlatego mam manualne hehe

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+