Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 250, 400W | Biotabs | Autopot, Airdome | AK472 Auto, CBD Kush, Durban Poison, Jack Herer


Recommended Posts

Nasiona: 
AK472Aut, CBD Kush, Durban Poison, Jack Herer

Oświetlenie: 250MH/400HPS + Lumatek z regulacją + A-Wings Avenger medium

Fotoperiod: weg 12/1

Box: Homebox Q80 PAR+ 80x80x160

Podłoże: Biobizz Light-Mix/Perlit 50/50

Donice: Aquapot 15L + Airdome Autopot + napowietrzacz

Nawozy: Komplet Biotabs + Boom Boom Spray + Voodoo Juice

Wentylacja: Wentylator Ventilution fi125 z regulacją obrotów i temperatury + filtr węglowy


Witajcie, to jest moje pierwsze podejście do tematu. Na pewno przydadzą się rady starszyzny plemiennej. 

Z nasionami wystartowałem w kostkach Coco Pellet. Wydaje mi się, że już na starcie popełniłem błąd ponieważ pelletki były (chyba) zbyt nasiąknięte wodą. CBD White Widow poddało się i zgniło. Reszcie zajęło to ponad tydzień zanim listki pojawiły się nad ziemią. Zanim przestawiłem je pod lampę jeszcze trzy dni trzymałem sadzonki na parapecie co niestety poskutkowało tym, że wystrzeliły jak szalone w poszukiwaniu słońca. Są słabe i rachityczne. Od własnego ciężaru Sour Diesel się złamał. Podparłem go i okleiłem taśmą. Nie wiem czy wróci do żywych.

Mam pytanie w związku z ich słabym stanem. Czy dalej walczyć, przesadzając je do ziemi trochę głębiej, czy uznać eksperyment za położony i przeprowadzić ponowne kiełkowanie od zera?

large.598ec6e111ea0_Plik12_08.2017111057kopia.jpg.5f4a828dd5fc9348212021421ea3549e.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 111
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+