Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED/COB 100/150W | LSD


Recommended Posts

Witam

Suchego wyszło 127g + opakowanie piegusków z trymu. Ziółko sususzyło się 5 dni. Od tygodnia leżakuje w słoiku. Zapach udało się zachować. Pachnie pięknie i bardzo intensywnie(cytrusowo). Jeżeli chodzi o moc również nie moge narzekać.Moc jest z nami :)

Pozdrawiam i dziękuję za komentarze.

large.20161127_082116.jpg.c8a9e742b8e285

large.20161127_080613.jpg.d20ddc92433da5

 

PS) Proszę o przeniesienie do zakończonych.

Edytowane przez Kuracjusz
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Bardzo fajnie wyszło. Ten led też pomysłowy. Sam chciałem raz podobnego zrobić. Duże białe cob i dodatek małych 660 i 450. Ale jakoś zostałem przy "klasycznym" układzie. Ile miałeś tam tych roślinek? 2 czy 4? Bo wydaje mi się, że 4 doniczki tam widzę. A te ciastka to mi takiego apetytu narobiły :)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, Dzielnicowy napisał:

Bardzo fajnie wyszło. Ten led też pomysłowy. Sam chciałem raz podobnego zrobić. Duże białe cob i dodatek małych 660 i 450. Ale jakoś zostałem przy "klasycznym" układzie. Ile miałeś tam tych roślinek? 2 czy 4? Bo wydaje mi się, że 4 doniczki tam widzę. A te ciastka to mi takiego apetytu narobiły :)

Były 2 roślinki w donicach 15l. Na wegu miałem cztery. 2 dodatkowe w butelkach 1.5 litrowych wyjechały w czasie indukcji z boxa. W boxie swieciły tylko dwa coby + czerwień. Razem 112 W. Przy 3 cobach miałem problemy z roślinkami.

Edytowane przez Kuracjusz
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+