Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl meganasiona.pl

Kuracjusz

User
 • Content Count

  73
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Kuracjusz last won the day on June 15 2016

Kuracjusz had the most liked content!

Community Reputation

2

Recent Profile Visitors

1,109 profile views
 1. Były 2 roślinki w donicach 15l. Na wegu miałem cztery. 2 dodatkowe w butelkach 1.5 litrowych wyjechały w czasie indukcji z boxa. W boxie swieciły tylko dwa coby + czerwień. Razem 112 W. Przy 3 cobach miałem problemy z roślinkami.
 2. Witam Suchego wyszło 127g + opakowanie piegusków z trymu. Ziółko sususzyło się 5 dni. Od tygodnia leżakuje w słoiku. Zapach udało się zachować. Pachnie pięknie i bardzo intensywnie(cytrusowo). Jeżeli chodzi o moc również nie moge narzekać.Moc jest z nami Pozdrawiam i dziękuję za komentarze. PS) Proszę o przeniesienie do zakończonych.
 3. Oczywiście podam też wage suchego Zapach podczas suszenia jest obłędny.Żadnego zapachu siana, tylko piękny orzeźwiający cytrus. Topki bardzo się kleją.Podczas trymowania ulepiłem całkiem pokaźną kulke haszu którą zamierzam dziś skonsumować
 4. Dzień 97 Witam. Dziś nastąpiła kosa. Trichomy głownie mleczne, troche bursztynu. Niechciałem czekać dłużej bo po teście sampla faza mnie w zupelności zadawalała. Zapach podczas scinki bardzo orzeźwiający z wyraźną nutą cytrusów. Mokrego z 1szej rośliny 250 z drugiej 290 gram.(+ przytopowce i popcorn na ciastka). Fotki z ostatniego dnia. 1. Razem w boxie 2. Roslinka nr 1 3. Roślinka nr 2 4. Suszarnia 5. Bonusy ( bicepsy i bryła korzeniowa )
 5. Dzieki wielkie za zainteresowanie Fakt, świeta coraz bliżej. Strasznie mnie już nęcą swoim zapachem. Typowo zielskowy zapach ale bardzo intensywny. Nie polecam tej odmiany przy słabej wentylacji.
 6. Dzień 84 4 fotki z kolejnego tygodnia kwitnienia. Chciałem wyciągnąć roślinki z boxa i zrobić im zdjęcia w naturalnym świetle ale za dużo zachodu z tym i odpuściłem. Planuję kose za około 2 - 2.5 tygodnia. Szczyty są pięknie oszronione i lepią się od żywicy. oraz bonus: Dzień 1szy 2x Moondog od GSS.
 7. Dzien 76 Witam. Roślinkom minął kolejny tydzień żywota więc czas na fotki i wieści. W dalszym ciągu zmagam się ze zbyt mała odległością szczytów od źródła światła. Na jednym plancie zaczeły rosnąć foxtaile. Roślinki już raz łamałem na początku flo więc chciałem im tego oszczędzić ponownie. Porozciągałęm więc planty na szerokość boxa tak, że szczyty jednej rośliny mixują się z drugimi. Aktualna odległość od LEDa to 35 cm. Powinno być ok. Fotki przed rozciąganiem : Po rozciąganiu :
 8. Standardowe z Autopotow 15L. W nastepnym projekcie będą 8.5 litrowe.
 9. Od około 2 tygodni w panelu odpalone są tylko 2 diody. Realny pobór panelu to 100W. Problemem moim jest wysokość roślin. Rośliny są aktualnie okolo tylko 20 cm od panelu. Jest to zdecydowanie za blisko. Przy 3 diodach liście przytopowe zaczeły mi żółknąć oraz zaczeły pojawiać się brązowe plamy. Po wyłączeniu jednej diody oraz dopałki flo ( 9 diód photored ) wszytko wróciło do normy. Niestety zanim się zorientowałem ,że rośliny maja ża dużo swiatła mineło sporo czasu. Ale tak jak pisałem dopiero uczę się uprawiać pod tym panelem. Poniżej fotka panelu z włączonym flo boostem. Nie wiem czy nie spróbować odpalić boosta zostawiając włączone tylko 2x Cob. Ale boje się że zanim znów zobacze czy coś jest nie tak strace najlepsze tygodnie kwitnienia.
 10. Jeżeli chodzi o warunki w boxie to sa stałe. W dzień temperatura 28 stopni , w nocy 22 max. Wilgotność około 55% Do tego czasu pryskane były dwa razy BoomBoomem ( po cięciach ). Reszta jeżeli chodzi o nawożenie to standardowo wedlug instukcji Biotabs. Lecą na samej wodzie. Zdjęcia z flo : Dzień 50 : Dzień 55 : Dzień 65 : Dzień 70:
 11. Dzien 27: Dzień 32: Dzien 36 : Dwie rośliny widoczne z przodu w butelkach opusciły boxa jak tylko zaczeły kwitnąć.
 12. Nasiona: 2 x LSD Barney's Farm Oświetlenie: COB 3 x 50W CREE CXB3590 + 12W 660NM CREE PHOTORED Fotoperiod: 18/6 , 12/12 Box: 45x65x140 CM Podłoże: PLAGRON COCO + PERLIT 50/50 Nawozy: Zestaw BioTabs + BoomBoom Spray Wentylacja: TD SILENT 350/125 Witam wszytkich bardzo serdecznie. Zakładam moją pierwszą relacje na forum. Jest to również mój pierwszy grow pod ledami. Traktuje go mocno edukacyjnie. Roślinki mają dziś już 70 dni. Przełączone zostały w 27 dniu. Indukowały 13 dni. Flo licze od dnia 40 więc dziś mamy 5 tydzień kwitnienia. Kilka zdjęć z okresu weg w którym na roślinach wykonałem dwa topingi : Dzień 9 : Dzień 14 - Toping nr 1 Dzień 19 - Toping nr 2 Dzien 25 - Zmiana na 12/12
 13. Nie masz psikac boomboomem co 6h tylko wypsikac przygotowana miksture w ciagu 6h. Boomboomem psikasz raz na wegu i po jednym razie w pierwszym i drugim tygodniu flo Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+