Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 2x250W | Incredible Bulk, White Widow


Recommended Posts

No nie wyglądają źle jak na drugi raz. Aczkolwiek kilka rzeczy nie dopilnowalem i jest jak jest.wyciągnęły się trochę bo zwlekalem z przesadzaniem. Wilgotność była ciut za wysoka kolo 65% chodzi oczywiście o flo. Co niektórzy powiedzą ze dobrze jest a tak nie jest, wcześniej byłem w stanie zjechać do 45% i różnica była w wielkości topow . Również temperaturę nie było łatwo ustawić tak jak powinno to byc. Była trochę za niska czasem za wysoka. Wszystko przez to ze namioty sa na poddaszu i jak gorąco to i w namiocie gorąco a jak zimno to i w namiocie zimno. No nic towar juz zakupiony na następny raz. I będę ulepszać wszystko co by było tylko lepiej. Na następny raz mam zamówionego jacka herera x 5 i moby dicki x 5. Oczywiście nie automaty. Ziemia - dwie różne jedna to vitalink a druga to house and garden bat mix wymieszam razem. Szukam czegoś na korzonki póki co używałem rhizotonic od canny ale jestem za sprobowiem czegoś nowego. Może bio bizz root juice moze coś innego. Mógłbym zakupić cos z Advanced nutrient np. Ancient earth ale dobrze jest do tego i piranie i tarantule a co idzie koszt się zwiększa dość znacznie.  Bazy będą napewno z Advanced nutrients bo poprostu są łatwe dają duży komfort używania no i rezultaty tez jak widać są dobre. Formuła pH perfect jest bardzo dobrą rzeczą ponieważ niweluje używanie pH metra . Ph jest ustawiane na 6.5 i tak jest utrzymywane do 7 dni. A podlewam więcej niż raz na tydzień wiec pH jest non stop 6.5 bez skoków itp. 

Przeróbki będą takie ze doprowadze ciepłe powietrze do namiotów z pomieszczenia gdzie znajduje się boiler na gorącą wode co powinno mi podnieść temperaturę o jakieś 6 stopni i oczywiście wzrośnie obieg powietrza w namiocie co zredukuje wilgotnosc o kilka % . Powietrze z boiler room tez jest suche wiec będzie się nadawać idealnie na zimowe dni i noce.  Na noc chce osiągnąć 18-19 stopni  na dzień 27- 28 stopni. Na pierwsze 3 tyg wilgotnosc max temp jakieś 30st. No i zobaczymy co wyjdzie. Niby do trzech razy sztuka.  Z pierwszego razy wyszło mi 280g suchego produktu. Z 12 kwiatków.  Teraz też jest 12 ale nie musze przekładać co cykl bo nam po 6 na namiot i mogę powiedzieć że 6 to za dużo jak na 80x80x160 no chyba ze ktoś nie trenuje swoich kwiatków tylko poprostu rosną proste dzidy. Ja robie przeważnie fim'a raz lub dwa razy zależy jak wychodzi pierwsze cięcie.  Ale staram się żeby jeden krzak miał ze 4 łodygi bynajmniej. Małe naginanie żeby zrobić miejsce łodygą pomiędzy sobą i wytrenowane :-). 

5 na namiot jest moim zdaniem w sam raz.

Zakupiłem tez żarówkę 250w mh na pierwsze 3 tygodnie bo światło lepsze. Mam nadzieje ze te małe poprawki przyniosą lepsze rezultaty. 

Za czym zetne je to zrobię im 48h ciemności i wtedy zetne. 

Napewno podzielę się zdjeciami

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 No witam. Szczerze to powiem tak iż planuje je ściąć na dwa razy . Wpierw główne kwiaty i resztę zostawić jeszcze na tydzień. To co dojedzie w tydzień przebrać. Co większe to do słoika a reszta do zamrazarki i będę płykać z lodem . Worki juz czekają.  Zakupiłem takie tanie . Są w zestawie 4 różne plus mała matka . Także juz niedługo.  Najgorsze są te ostatki co by trafić ze scieciem. A i ogólnie po modyfikacjach na strychu temperaturatować się podniosła i jest teraz 27 w dzien i 19 w nocy. Wilgotność w dzień to 48%  a wilgotnosc w nocy 60%. Wiec nie ma co narzekać jest prawie że :-). Ziemia czeka large.20161014_175236-1024x1820.jpg A co do kwiatków to są ok jak najbardziej tym bardziej ze są one pod 250w hps. Ale wiem ze można wycisnąć dużo więcej :-) A tak wyglądają juz teraz large.20161014_170422-1024x1820.jpg

A co do przyszłej uprawy to nawozy będę miał najprawdopodobniej z advance nutrient micro grow bloom ph perfect jako bazy a resztę pewnie też z adv jakoś tak nie chce czegoś z nawozami spaprac co nie jest trudne . A póki co jak juz używam ich to mogę testować i wybrać co tak naprawdę mi trzeba a wybór mają szeroki. Ogólnie napisałem maila do nich z zapytaniem czy ich 3 fazowy nawóz micro grow bloom ph perfect jest wystarczający czy jeszcze musze kwiatki suplementowac jakimiś innymi produktami a jeśli tak to jakimi ?

Używałem kilku z ich dodatków wcześniej i dlatego mówię że można wycisnąć więcej z kwiatów.  Używałem

Rhino skin 

B52

Bud ignitor 

Big bud

Bud factor fx

Overdrive

Flawless 

I jeszcze od canny parę

Rhizotonic 

Boost

Pk 13/14 

I dutch explode. 

Wszystko były to przeważnie małe 50ml sample.. 

No to tyle póki co i następnym razem już bedzie pewnie po przecinkach 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

large.20161021_135536-1280x720.jpglarge.20161021_130851-1280x720.jpglarge.20161020_134726-1280x720.jpglarge.20161021_123644-1280x720.jpglarge.20161021_135758-1280x720.jpg

Tak sytuacja wygląda.  A topek gdzieś tak się musiał złamać i wysechł sobie. A co do produktu to z 2/3 wyszło 890g mokrego. Z reszty za parę dni spodziewam się zgarnąć około 350g czyli razem coś pokaż 1kg myślę że wyjdzie coś koło 300g produktu suchego są dość dobrze pokryte żywica  wiec może będzie ciut cięższe.  Orientacja tuje się ktoś może jak dobrze je zrobić przy pomocy vacumm bags? Mam takie urządzenie tylko różnie piszą. No także juz końcówka tego ogrodka . Także żeby nie było startuje następny 5x jack herer fem i 5 razy moby dick fem. Nasionka juz w doniczkach powoli powstają żarówka 250w mh temp 30 wilgotnosc duża .... przykryte są kubkami przezroczystymi. 

Edytowane przez Grzybek35
Błąd
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+