Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 600W | Auto Ultimate, Auto Colorado Cookie


Recommended Posts

Słuchaj nie muszę przeglądać "dobrze" forum - bo jak narazie jestem tu najdłużej - z growerów którzy jeszcze tu zostali. Więc co i jak raczej wiem. Widzę jak jest , a Twoje słowa nic nie zmienią - sorry za kolokwializm , ale mówie jak jest ;)  Idąc Twoim tokiem , to roślina rośnie już w pestce....

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Co masz taka spine dupy, to forum z luznym tematem chyba, a argumenty typu "bo jak narazie jestem tu najdłużej - z growerów którzy jeszcze tu zostali" to takie typowe w polszy; moje przez zasiedzenie i juz!.
Moze wszyscy wczesniejsi growerzy olali to forum bo zamiast dzialac razem kazdy swoje cisnie na gore, "ze moja racja jest racja najmojsza".
A to ze bio tabsy, a to ze bio-bizz syf, a to, a tamto.. kurna, kazdy z nas leci w ta sama strone a drog jest wiele natomiast takie jankowe smecenie zawsze mi cisnienie podnosi, polaczkowe splycenie, skad sie bierze to niedojebanie, no skad??. A to jak kto liczy to dla Ciebie moze byc oczywiste ale spotkalem sie ze ludzie roznie licza wlasnie dlatego postanowilem nadmienic. A tu juz oczywiscie mądrala dojebal swoje ze przeciez "oczywiste..."
ide zajarac bo mi podniosles swoim zajebistym ego 

bez elo

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

17 godzin temu, yo'man napisał:

Co masz taka spine dupy, to forum z luznym tematem chyba, a argumenty typu "bo jak narazie jestem tu najdłużej - z growerów którzy jeszcze tu zostali" to takie typowe w polszy; moje przez zasiedzenie i juz!.
Moze wszyscy wczesniejsi growerzy olali to forum bo zamiast dzialac razem kazdy swoje cisnie na gore, "ze moja racja jest racja najmojsza".
A to ze bio tabsy, a to ze bio-bizz syf, a to, a tamto.. kurna, kazdy z nas leci w ta sama strone a drog jest wiele natomiast takie jankowe smecenie zawsze mi cisnienie podnosi, polaczkowe splycenie, skad sie bierze to niedojebanie, no skad??. A to jak kto liczy to dla Ciebie moze byc oczywiste ale spotkalem sie ze ludzie roznie licza wlasnie dlatego postanowilem nadmienic. A tu juz oczywiscie mądrala dojebal swoje ze przeciez "oczywiste..."
ide zajarac bo mi podniosles swoim zajebistym ego 

bez elo

Amen

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 18 lipca 2016 o 12:25, yo'man napisał:

Co masz taka spine dupy, to forum z luznym tematem chyba, a argumenty typu "bo jak narazie jestem tu najdłużej - z growerów którzy jeszcze tu zostali" to takie typowe w polszy; moje przez zasiedzenie i juz!.
Moze wszyscy wczesniejsi growerzy olali to forum bo zamiast dzialac razem kazdy swoje cisnie na gore, "ze moja racja jest racja najmojsza".
A to ze bio tabsy, a to ze bio-bizz syf, a to, a tamto.. kurna, kazdy z nas leci w ta sama strone a drog jest wiele natomiast takie jankowe smecenie zawsze mi cisnienie podnosi, polaczkowe splycenie, skad sie bierze to niedojebanie, no skad??. A to jak kto liczy to dla Ciebie moze byc oczywiste ale spotkalem sie ze ludzie roznie licza wlasnie dlatego postanowilem nadmienic. A tu juz oczywiscie mądrala dojebal swoje ze przeciez "oczywiste..."
ide zajarac bo mi podniosles swoim zajebistym ego 

bez elo

Sorry , ale tacy jak ty i tobie podobni mogą sobie dalej słodzić i cukierkować. Ale prawdy nie oszukasz. Jak raz na początku polecisz na fantazji to będziesz tak gadał dalej. Chłopaku jak ja sadziłem rośliny to jeszcze BioBizza na świecie nie było :D - dygresja ;)

 I nikt nie ciśnie swojego - bynajmniej nie ja -  ja piszę jak jest - i nie pi****e farmazonów jakbym rozumy pozjadał ! Poprostu wiem jak wygląda roślina w dniu 6 - a ty dalej lamentuj jak chcesz. Przez zasiedzenie ? Ciut szacunku by się zdało , ale jak wolisz ;)

 A forum samo się trochę olało i oprócz kilku normalnych ludzi - którzy jeszcze tu zostali - reszta to raczej świerzaki - jak ty właśnie.

 

Pozdrawiam

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

12 godzin temu, MrSmokeWeed napisał:

Sam bym tego lepiej nie ujął. A wracając do tematu starałbym się porozkłdać 9 na siatę bo szkoda wurzucać.

Pozdro ziomek z fartem.

Ciezko z tym strainem na takiej powierzchni; zostawilem 4 ultimate'y i 3 colorado cookies.
Wrzuce nast up to zobaczysz o czym mowie :)

pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam domowych ogrodnikow, dzien 27

 

Jak juz zdazylem nadmienic zostawilem 7 krzakow.

2 poszly out, zobaczymy czy sobie poradza.

Reszta w niezlej formie, pija po pol litra pozywki dziennie wg tabeli ze zredukowanym npk.

Zaczelo kwitnac ;)

 

Temp: 

D: 25* - 26,5*

N: 20* - 22*

 

Wilg:

D: 55% - 65%

N: 60% - 75%

 

medium.IMG_4142.jpg.441964be7bc87d5d530c

 

medium.IMG_4141.jpg.ec904a5aebd26de8fc6a

 

medium.IMG_4143.jpg.00cada3b894355f10806

  • Upvote 4
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+