Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 600W | Auto Ultimate, Auto Colorado Cookie


Recommended Posts

53 minuty temu, Broda napisał:

Podlewałeś je przed tym zanim 'oklapły'? Po porządnym podlaniu zawsze są lekko oklapnięte ale po nocy już jest wszystko ok. O wilgotność niską też walczę bo już miałem mały problem z pleśnią dlatego polecę chociaż pochłaniacz wilgoci.

Siema Broda

Wczoraj dostaly po litrze z tym garden lime ale nigdy wczesniej nie opadaly nawet po litrowym podlaniu.
Sciagnalem kamyki z gory zeby odslonic ziemie i faktycznie jest cala wilgotna wiec moze za malo je podsuszylem przed tym litrem.
Zobaczymy co tam dzisiaj pokaza.
Pochlaniacz mam od Maeco calkiem daje rade ale wilgoc na zewnatrz jest zazwyczaj wysoka dlatego w domu ciezko kontrolowac.
Wg mnie jak podleje ostro to skacze najbardziej bo odparowuje przez te airpoty bardziej niz przez klasyczne donice dlatego wieksza wilgotnosc.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Uhm więc faktycznie mogą być troszkę przelane. Jakiś czas temu też miałem podobny problem, można powiedzieć że w przesuszeniu pomógł mi mieszający zamontowany na wysokości donic/podstaw roślin co bardzo fajnie pomogło mi przy cyrkulacji powietrza dolnych partii i osuszeniu ziemi. Moja rada - usuń te 'kamyki' o których wspomniałeś na stałe, pamiętaj że część wody z donic naturalnym procesem odparowuje a część wypijają rośliny, zakrycie powierzchni skutecznie może blokować ów odparowywanie i wymianę powietrza ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

YO trawkowicze, Dzien 40 

 

Roslinki dostaly flasza na odmulenie na poczatku tygodnia i jeszcze spijaja. Widac ze od razu ruszyly.

Kwitnie normalnie, jakos nic specjalnego sie z nimi dzieje. Schorowny krzaczek też odbil i goni reszte.

 

Jutro poleje im po litrze z 2ml bio heaven, 2ml top max i 1ml + dolomitu tyle zeby wyrownac ph na 6,5 czyli jakas lyzeczka na 8 litrow.

 

Foty:


large.IMG_4205.jpg.b6cef72b2b4726708b9e8

 



large.IMG_4209.jpg.adb649ffd8cee1dc5a1c0

large.IMG_4212.jpg.85c89b148a1d9cdd14b24

large.IMG_4214.jpg.1353284bae0147ab01363

large.IMG_4215.jpg.15d0a4fe97a87b2dc1a6b

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ladnie na gorze,a nawet pieknie :) Prosze Cie yo man pokaz zdiecie z pod korony drzew.Widze ten flusz, haha mordega w takim buszu:D Na jaka wysokosc jestes wstanie opuscic lampe zeby ogarnialo powierzchnie a nie przekraczalo 28C?Podziel sie spostrzezeniami dotyczacymi lampy,Podoba mi sie,pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Latajacy dywan ;)

@Rower85 - Zdjecia z pod kiecek w nast up ale zdradze ze nogi ogolone ;)
Co do gavity to nie moge juz wyzej podniesc i np ostatnie 3 tygodnie bujalo na 500w i nigdy nie przekroczylem 28* ale mieszajacy musial caly czas chodzic i wentyl na 3/4 mocy. Ogolnie to caly grow staram sie 3mac na 26*. Obecnie do lampy jakies 50 cm.
Dzis wrzucilem 400w i mieszajacy wylaczylem. Wentyl na 1/3 mocy i drugi maly mieszajacy na donice zeby szybciej pily i lepiej tez ogarnia wilgotnosc. W tym momencie mam 25,8* i 53%. Osobiste spostrzezenia sa takie ze zajebiscie kryje i gleboko penetruje. Rowniez spectrum jest bardzo nasycone, jak zarzucam okulary do grow (takie niebieskie) to wali zimny bialy jak z ksenonu :D  

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+