Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 600W | Auto Ultimate, Auto Colorado Cookie


Recommended Posts

15 godzin temu, Rower85 napisał:
15 godzin temu, Rower85 napisał:

ALLELUJA! Nawrocony :) 

Dolomit w holandi czy w angli znalesc trudno ale garden lime jest wszedzie i robi ta sama robote :) 

 

 

 

 

To powiedz jeszcze ile tego wysypac...
Sa jakies szczegolne wskazania co do stosowania czy po prostu lyzka stolowa proszku na gore i bajer

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Garden lime mam w granulkach i sype go mala lyzeczke  na litr.Jedno takie podlanie to malo.Masz strasznie zielone odstaw bio grow calkowicie, tylko root, bloom (0,5ml) ,heaven itop max  wedlug tabeli plus lyzeczka dolomitu.Zielen piekna ale te fioletowe lodyzki pokazuja kwasna glebe i roslina nie moze pobierac.

Beda piekne krzaki :) pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

12 godzin temu, Rower85 napisał:

Garden lime mam w granulkach i sype go mala lyzeczke  na litr.Jedno takie podlanie to malo.Masz strasznie zielone odstaw bio grow calkowicie, tylko root, bloom (0,5ml) ,heaven itop max  wedlug tabeli plus lyzeczka dolomitu.Zielen piekna ale te fioletowe lodyzki pokazuja kwasna glebe i roslina nie moze pobierac.

Beda piekne krzaki :) pozdrawiam

 

Dzieki za tipsy ale nie wiem czy dobrze rozumiem.
Proponujesz podlac wszystkim z dodatkiem garden lime czy tylko tej chorej :D
Odstawie ten biogrow ale teraz pytanie czy tej schorowanej dalej ca/mg podawac ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

'yo all, dzien 34 

Podlalem wg zalecen dr. Rower85 z garden lime (lyzeczka na litr) i zobaczymy co bedzie ;)
Faktycznie bylem na ph 7,5 ale juz mam miernik i bede obnizal.
Wydaje sie ze lecą dobrze, zalozylem druga siate 25 cm wyzej i wyginam dalej te ambitniejsze :D

pozdrawiam


Temp: 
D: 25.5* - 26,8*
N: 18,5* - 22*
 
Wilg:
D: 52% - 60%
N: 60% - 70%


foty:
 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

11 godzin temu, Broda napisał:

Kwitną już? Bo jeśli tak to obniżyłbym wilgotność.

Widzisz tu kdzie mieszkam z wilgocia nie jest tak latwo ale robie co moge.





Mam MEGA meczace mnie ptanie dzis rano godzine do zgaszenia pannice mialy oklapniete liscie jeszcze przy wlaczonym swietle.
nie cale ale wszystko na gorze, czyzbym przelal ?

Dzieki za odp
pozdrawiam

large.IMG_4194.jpg.c350ae2b9ea8624bf1fb2[/img]

large.IMG_4193.jpg.13b08695d3070ba8044de

large.IMG_4192.jpg.675a998b945d19a75056d

large.IMG_4191.jpg.bb2b05eed4eaf5f246bb1

large.IMG_4190.jpg.23be6b8066367d80099d8

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Podlewałeś je przed tym zanim 'oklapły'? Po porządnym podlaniu zawsze są lekko oklapnięte ale po nocy już jest wszystko ok. O wilgotność niską też walczę bo już miałem mały problem z pleśnią dlatego polecę chociaż pochłaniacz wilgoci.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+