Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

Witajcie

 

Serdecznie zapraszam na swój kanał na youtubie. Właśnie wyszedł drugi odcinek "Ziołowych Rewolucji". Coś nowego w internecie. Zapraszam do oglądania, komentowania i oceniania. Ostrzegam - tylko dla prawdziwych koneserów zielonych tematów :) poniżej linki do odcinków. Dziękuję za wysłuchanie, pozdrawiam wszystkich!

 

odc.1.

 

odc.2.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

 

To nie oglądaj, jak się nie podoba ziomek  :)

 

 

W ten sposób nie przyciągniesz widzów, wystawiasz filmy i swoją osobę/wiedzę na opinię publiczną i taka dostajesz....A co z nią zrobisz to Twój interes albo przyjmujesz ją do siebie i wyciągasz wnioski, albo szybko skończy Ci się wena - bo wiedza to podstawa. 

 

Nikt chamskimi odzywkami do swoich widzów nic nigdy nie zyska,  jeżeli nie robisz tego dla ludzi to robisz to dla kogo bądź czego...Odpowiedz sobie na te pytanie.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie no ja się nie spinam. Po prostu wyraziłem swoją opinię. Uważam że tego typy materiały nie służą społeczności MJ. Ta maska rodzi jakieś złe gangsterskie skojarzenia. W dodatku bardzo dużo przeklinasz, teksty typu "upierdolić się jak dziki knur" moim zdaniem nie są spoko. Mimo wszystko doceniam włożoną pracę bo pewnie opracowanie scenariusza, zmontowanie tego nie było łatwe. W każdym razie polecam czytanie większej ilości książek, zwiększa się zasób słów, można dzięki temu wyrażać się w bardziej inteligentny znośny dla większości (?) społeczeństwa sposób. 

 

Ja wysyłam tylko i wyłącznie pozytywne wibracje, trzymaj się i powodzenia w tym co robisz. :)

 

Pozdrawiam
Piotrek

 

Edit:

 

Sprawdź sobie tego Pana, może nie błyszczy inteligencja, ale czymś się wyróżnia. Dobrym humorem oraz astronomicznymi buchami. Nie wiem jakoś jego mi się bardzo fajnie ogląda a Twoje dzieło w ogóle mi nie siadło. Z mojej strony EOT. :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nooo, takiej konstruktywnej krytyki można słuchać. Uwierz mi przyjacielu, mój zasób słów nie jest ubogi, tylko to mój debiut i po prostu stresuję się przed obiektywem :) W tym pieprzonym stroju i masce jest gorąco, a jednocześnie paląc zioło robi się pustynia w buzi. Krótko mówiąc- ciężko się poprawnie wysławiać. Nie robię tego dla pieniędzy. Dawno temu, kiedy mieszkałem w Polsce, byłem bardzo ciekaw, jak wyglądają holenderskie coffeeshopy, stąd pomysł na "Ziołowe Rewolucje".

 

...a realizacja? Wiem, że stoi na bardzo niskim (i czasem żenującym) poziomie, ale uważam, że każdy musi od czegoś zacząć :) Odnośnie maski- nie wydaję mi się, aby była źle kojarzona. Większość ludzi zna ją ze "Scary Movie". Resztę stroju uszyła mi małżonka. Jeśli jesteś spostrzegawczy, to zauważyłeś, że używam dwóch różnych masek podczas nagrania. Mi ten strój i maska kojarzy się ze sceną palenia zioła w tym filmie i z "ładzaaaaap"  :big-joint:  Użyłem go dla beki. Ale żeby ta maska przywoływała w Tobie gangsterskie skojarzenia?

 

Jeśli uważasz Piotrze, że moje nagrania nie służą społeczności MJ, to obiecuję, iż postaram się przemyśleć temat i wyciągnąć wnioski, zanim wypuszczę coś nowego. Nawiasem mówiąc- też mam na imię Piotr :) Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja doskonale rozumiem i odbiorce i twórcę- ów sama twórczynią jestem .

 

Chodzi o to że w pewnej danej grupie palących - można podzielić te grupy na ludzi palących by sie odurzyć lub tez palących ludzi którzy nie traktują tego jako tylko odurzenie a znacznie więcej niż można pomyśleć- wiedza, doświadczenie i pasja itd

Dlatego do takich osób trudno dotrzeć poprzez brak wiedzy lub zły sposób przekazu.

Dotrzesz do tych początkujących ale do tych zaawansowanych masz kawał drogi - nie pisze tego jako negatywna opinia, ale jako szczera - gdy czytam że ktoś wrzuca marihuanę-trwakę - ziele - medyczne ziele wraz z innymi narkotykami - przykro mi, nie tędy droga.

 

Teraz masz opcje taka, być sobą czyli inny strój,inna maska tak byś czuł się komfortowo, inne tło i kreuj ten wizerunek - to jest oryginalny wizerunek Ciebie, lub kreuj wizerunek maski  jaka masz na sobie- sam ja wybrałeś z jakiś względów, a jak ją wybrałeś to nie marudź :)

 ja wybieram bycie sobą, bo na długą skalę nie wyrobisz. 

 

 

I miło mi ze tu gościsz, bo potencjał zaczyna się w chęciach - i to powinno dać Ci do zrozumienia pewną rzecz.

 

I wiem twórco ze Cie to wku***a gdy ktoś marudzi na to co robisz, ze robisz i jak robisz, bo włożyłeś w to swój czas, wiedzę,chęci,pieniądze, czas innych ale wiem po sobie - nigdy nie przejmuj się. 

 

Dla mnie działaj bo masz chęci - pamiętaj wybieraj nie ilość a jakość.

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+