Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Trawka Cannabis CUP 2008


Gość

Recommended Posts

Elo!
19 maja poszedł w donicę jak na obrazku poniżej (około 3-4 litrowa).
Ziemia kupna o Ph 6,5-7,5
Nasionka od Grzesia - Pozdrawiam gorąco (dobre sionka - na 7 wzeszło 6) :twisted:
Po wykiełkowaniu był pod świetlówką przez 8 dni pozniej wyladowal w tunelu foliowym.
Podlewana codziennie lub co 2-3 dni zaleznie od czasu jakim dysponowalem.

Juz po harvescie i jestem raczej zadowolony, pomijając fakt iz przenawozilem rosline i zolkly koncowki lisci.

Zielsko jest naprawde dobre - zapach bardzo intensywny, lesny, wali po dynce dobrze/b. dobrze to chyba tyle ;]

w tym momencie nie moge znalesc fotek z poczatkow "uprawy" jak znajde to dodam


palonko wyjeb**** :D Kazdy kto probowal to bardzo chwalil. 3-4 buszki i pelen high :happy:

na co trzeba uwazac? ja popelnilem chyba jeden blad - przenawozenie :?

OutCup w tym miesiącu się dopiero zakończy. Mamy bardzo fajne nagrody 
Wyjawienie zwycięzców będzie do 21 grudnia, rozpiska nagród do 28 grudnia. Nagrody będą pewnie rozesłane po nowym roku
:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Fryc_20 - Out-Door mixx

 

Witam wszystkich:) pochwale sie dzis wam moimi roslinkami...
Zdjęc z ich młodosci nie mam zbyt wiele
Co do nazw to ich nie pamietam wiem ze kupywałem wszystkie jakie były, były pozaznaczane na karteczkach co to sa za odmiany, ale po jakims czasie sie zmyło przez deszcz i nie pamietam ktore sa ktore:(
Odmiany ktore kuupowałem to:
BLUBBLEBERRY
EARLY GIRL
LOWRYDER#2
TOP 44
EARLY SPECIAL


Sadzonki rosna na ziemi 2klasy, nawozeniem zajmuje sie moja mama poniewaz wie po jakich sterydach dobrze rosna hehe

A oto fotorelacja:

zdjęcia przepadły

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 6 miesięcy temu...

Można poprosić o jakąś aktualizację lub informację dotyczącą paczek? Ja jeszcze nic nie dostałem i nie wiem czy mam czekać czy już nie robić sobie nadzieji?> :D:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

zobacze co z moją paczką jutro, dam jak coś info na dniach.

EDIT:

paczka doszła, bardzo pozytywna :-) dzięki jeszcze raz organizatorom i sponsorom ;] pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+