Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Trawka Cannabis CUP 2008


Gość

Recommended Posts

artur.dziq - Passion#1

 

 
Wystawiam do konkursu moje 2 z 9 passionów. Na jednym zastosowane lst i fim a drugi rośnie normalnie.

Nasiono wykiełkowane na początku maja.
Około 2 tygodni w doniczkach pod lampą i na parapecie.


Było 10 roślinek niestety jedna dead;/
Wysadzone na out w połowie maja.
Dołki ok 20 litrów, ziemia kupna ph 6,5. Podlewane regularnie.


[ Dodano: 2008-08-21, 23:51 ]
Rośliny nie były podlewane przeze mnie już od ponad miesiąca, przetrwały wichury i burze i mają się dobrze. Nawet nie obrywałem z nich żadnych liści.
Obok na zdjęciach widać też inne rośliny, jednak w konkursie wystawiam tylko te dwa passiony. Pozdr.

Witam. Podejrzewam że to moje ostatnie zdjęcia przed zbiorami. Później będą następne już po. Na zdjęciach będzie widać tez inne rośliny ale nas interesują tylko dwie:) miłego oglądania.

To passion mój największy(bez treningu). ok(3m) Topki jeszcze bialutkie, liście też jeszcze zieloniutkie.


5c25d1e30c27b4b9m.jpg


W moją uprawę i pracę nad roślinkami włożyłem całe swoje serce i poświęciłem wiele czasu. Wiem że zawsze można lepiej, dlatego w przyszłym roku też będę starał się aby owoce mojej pracy były równie obwite jak i w tym, a może jeszcze lepsze. POZDRAWIAM :peace:

Witam. Ja już po zbiorach.
Niestety nie miałem możliwości zrobienia zdjęć podczas ścięcia ale mam zdjęcia topów.
Z mojego dużego pasionka było w h..j towaru. Waga po wysuszeniu z całego krzaka to >450g.
Ścięty 1.X.2008r.

Passion #1 The End

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość answerz0r

answerz0r - Passion #1, Easy Sativa

 

Robiłem fotorelacje sam dla siebie ale skoro mamy konkurs to warto wziąć w nim udział

Moje doświadczenie jest raczej średnie (raz indoor), chociaż nauczyłem się na nim dużo ;]
Przejdźmy do konkretów.
Ziemia: Lightmix -około 15l na 1 roślinę
Nawóz na wega: Bio Nova SOIL SUPERMIX.
Nawóz na flo: pk 13/14

Więcej szczegółów podam póżniej. Zdjęcia narazie robie telefonem ale myślę, że nie będą najgorsze -wkońcu ma sie te 5MP


Potrzymałem je troche pod HPSem 400 i po weekendzie majowym "wyrzuciłem" coś takiego na spota
Po jakichś 3-4 tygodniach drzewka prezentowały się następująco:


od góry w porównaniu z dłonią -28.o5.o8

od boku w porównaniu z dłonią

w pełnej okazałości :)

No i najświeższe jak do tej pory, zdjęcia z 6go czerwca :
Niestety niezbyt widać kartkę z napisem 'trawka.org out cup 2oo8'


a tutaj mój krzaczuszek xD

Następne zdjęcia za około tydzień -zapraszam ;)

---------------------------------------------------------------------------------------------
Edit i aktualizacja ===>

Tak jak obiecałem zamieszczam nastepne zdjecia ze wczoraj tj 19.o6.2oo8
Oczywiscie obrazek trawka.org nie jest zbyt widoczny poniewaz nie mialem nadmiernie duzo czasu zeby siedziec na spocie i bawic sie w kolorowanke pisakami :)


No i ostatnie zdjecie.. Mam nadzieje ze nikt sie nie obrazi ze wystawie cos co nie jest objete regulaminem ale ze tak powiem to nowy kolega ktory biega mi po spocie :D W polsce objety ochrona gatunkowa -->mój gość honorowy -zwinka :)


Wiecej zdjec wkrotce. Pozdrawiam i zapraszam. :elo::happy:
----------------------------------------------------------------------------------------------------


1o.o7.2oo8

== Trochę zaniedbane ale obiecuje że naprawię :) Zaczęły kwitnąć ale nie robilem jeszcze zdjec makro wiec moze nie byc to widoczne.
-Kartki zapomniałem bo był to dość spontaniczny wyjazd ==

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Mecio - Lowryder

 

Zrobil nasionka: Grzes
Odmiana: Lowryder
Miejsce rosniecia: Tunel foliowy
Nawozenie: Kompost kroliczy potem MOZE florovit
Ziemia: Czarnoziem


Wady: Rosnie miedzy pomidorami, strasznie wyciagnieta


Zapomnialem o karteczce... Przepraszam na nastepnych fotach bedzie z kartka

[ Dodano: 2008-06-24, 15:42 ]
Znow brak karteczki :? Przepraszam ale niewiedzialem ze wogle tam pojade... I zle ze pojechalem bo tylko chumor mi sie zj****al :x Przez trening podczas burzy roslinka sie zlamala...

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

WOW - Outdoor MIX

 

Witam siedzę na tym forum juz jakis czas i pasowałoby się pokazać heh.
Oby nie wyszła z tego du*a bo nie wiem co to za roślinki. .
Oto moja pierwsza uprawa :
Nasiona- Nasiona OUTDOOR MIX
Kiełkowanie- koniec lutego
Wysadzenie w pole- 12 kwiecień
Ziemia w której trzymałem 14 zł za 50 litrów :money:
Nawozy - w domu nic a w polu florowit i ASAHI stymulator wzrostu i plonowania roślin :smoke:

Bezpłuciowe dwa krzaki może to nie będą chłopaki


Laska 2 się troszke w pochorowała ale juz jest dobrze


Niska, krępa ale słodka pani nr 3


Witam ponownie. Kilka nowych fotek ale narazie tylko z jednego spota

Laska ktró :happy: a miała trudne dzieciństwo ale ostatnio wzięła się za siebie hehe :happy:


A to dama nr 2 której jeden z dwóch szczytów się złamał ale założyłem łupki z patyka i zawinąłem taśmą i wszystko GITARA


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Sunt - OutMix

 

odmiana - LS&LR
data wysadzenia - 5 Maj
data ścięcia - 12 i 17 Lipiec
plon - Razem coś koło 150 g z 6 krzaków to i tak mało gdyby jakiś skurwiel nam nie skroił Wr to było by spokojnie ponad 200 ale i tak dosyć fajnie to wyszlo

nawozy
weg -Biohomus Biopon
flo - Total Bloom i PK
Koniec uprawy- trochę Ripena z poprzedniej uprawy

 

[ Dodano: 2008-07-11, 17:52 ]

Lowryder x White Russia


Zbiory z 3 krzaczków zresztą jednych z mniejszych

Topy są poukładane na kupce i dosyć zbite
Po rozłożeniu ich naprawde wydaje się sporo palonka :]
Na pewno je w najbliższym czasie zważymy i napiszemy ile tego wyszło

ku**a Znów bez kartki następne bedą z kartką


Z białej okrągłej tacki wyszło 50 g Reszty nie mieliśmy okazji zwarzyć

Cały wynik napisze pózniej teraz spot drugi

odmiana - Early Special
data wysadzenia - Środek czerwca
data ścięcia -
plon -

nawozy
weg -Biohomus Biopon
flo - Total Bloom i PK


[ Dodano: 2008-09-15, 15:55 ]
Roślinki ponad 2 metry Zajebiscie puchną spot z leksza przypałowy więc fotki będa żadko

Ale wmiare możliwości niedługo zrobie bo puchną zajebiscie
Pozdrówka sunt

Jakiś skur****n za****ł trzy ponad dwumetrowe krzaki Esy A były zajebiste 

Bywa i tak 

 

Pozdrówka
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

K44_ - Passion #1
 
Witam. Ziemia jaka jest pod krzakiem to ziemia uniwersalna 50 L zmieszana z azofoski + perlit + dolomit. Na wegu podlewałem ją Biohomusem uniwersalnym ( podwójna dawka co 1 tydzień ), a na flo używałem Biohomusa extra ( też podwójna dawka co 1 tydzień ). Kiełkowanie odbyło się pod koniec kwietnia. Techniki jakie wykonałem to FIM. Roślina ma 260 cm wysokości.

Za tydzień harvest. Przestałem ją nawozic, niech się kobitka wypłucze. Dzięki za słowa "uznania" :D

No to przyszedł moment na harvest mojej Passion#1. Dama wymęczyła mnie przycinaniem 13 godzin. Ręce i nożyczki miałem całe pokryte żywicą. Musiałem ją powiesic na suszarce do ubrań i dac do pokoju gdzie jednak trochę światła wpada. Żywice z nożyczek moja mamusia po prostu wyrzuciła do trawy... Lodyga była dośc gruba i mocno ukorzeniona. Zapach jest intensywny i aż drapie w nosie. Przycinanie jej było męczące, ale przyjemne. Niektóre topy musiałem pozostawic z liścmi, ponieważ zabrakło czasu na ich przycinanie. Liście z całej rośliny wyrzuciłem. Topy, które były spleśniałe również wyrzuciłem. Trip raporst już niedługo ;-) Dziękuje wszystkim, którzy wspomagali moją uprawę i tym, którzy przesyłali "słowa uznania". Pozdrawiam i do następnego out-a ( mam nadzieje, że wypali ).


Fotki z dnia harvestu, czyli 27.09.08r.:


SADZIĆ, PALIĆ, ZALEGALIZOWAĆ!

Witam :-) Niestety zioło było jeszcze wilgotne i musiałem suszyc je na piecyku... Około 30 g zioła było spleśniałe, więc je wywaliłem. Passionik stracił częściowo swój aromat i smak, ale moc jest kozak ( typowa śmiechawa ). Prawdopodobnie męszczak zapylił mi ją, bo znalazłem trochę pestek. Teraz stosuje curring ( boję się, że do niektórych słoików wrzuciłem spleśniałe topy, i mi cały słoik spleśnieje, ale będzie dobrze ). Trip raports jak najbardziej pozytywny! Ważyłem wszystko wagą kuchenna i wyszło mi ponad 800 g suchego staffu. Out uważam za pomyślny i zakończony. Dziękuje wszystkich za wsparcie i pomoc! Pozdrawiam!

Fotka plonu z 05.10.08 r.:

Prawidłowo powinno się robi FIM jak roślina ma około 3-4 piętra, ja zrobiłem troche później. Ja rośliny co roku tylko FIM-uje, LST jest dla mnie czymś zbędnym. Gdybym to zastosował roślina by była mniejsza, ale topy by były bardziej rozwinięte.

rysa12 wysadziłem 4 rośliny z czego 2 spaliły się poprzez nawożenie ( takie same dawki były ), a 3 to męszczak. Pod każdy krzak daje 50 L ziemii, więc to raczej też nie to. Stawiałbym na mini-szklarnie na początku wzrostu rośliny i dobrą miejscówkę.

P.S. Suszu w sumie wyszło ponad 800 g, ale nie chciało mi się już potem ważyc dokładnie. A co do rekordu to nie wiem, nie jestem obeznany w innych uprawach, chociaż widziałem już piękne i dorodne roślinki :-) Pozdrawiam wszystkich growerów ;]

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

RUDE_BOY - LowRyder #2

 

Witam wszystkich, postanowiłem zgłosić mojego Lowrydera#2 do konkursu OutCup 2008, niestety gdy robiłem foty nie myślałem o karteczce ponieważ miała to być zwykła fotorelacja, fota z karteczką dopiero po ścięciu, myślę że to nie przeszkodzi w trafnej ocenie :)
______________________________________________________________

Roślina po 2 tygodniowym pobycie w boxie trafiła na spota, użyłem uniwersalnej ziemi ogrodowej zmieszanej z dolomitem. Przez pierwsze kilka tygodi pogoda nie dopisywała i miała mało bezpośredniego słońca. Po pięciu tygodniach dostała podwójną dawkę nawozu NPK 3-8-7 po kolejnych dwóch tygodniach dawka była już potrójna :) Okres kwitnienia przedłużał się z powodu słabego nasłonecznienia spota ale po niecałych 12 tygodniach nadszedł czas harvestu...
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Zdjęcia przepadły
 
 Frether - Ziarno z OP
 
Witam serdecznie wszystkich którzy odwiedzili moją fotorelacje.
Nasiona pochodzą z Otwartej Pestki 2008
Data wyjścia z ziemi:13 kwieceń
Indoor:krótki weg 24/0 dwa tygodnie GrowBox 29X55X70 oświetlenie świetlówka na wega 125W 12000lum wentylacja 2 wentylatory od kompa jeden wpuszczający drugi wypuszczający
Liczba zawodników: 10, 5 okazały się facetami
Nawozy: na początku był Biohumus gdy się skończył był nawóz z pokrzyw potem saletra amonowa rozcieńczona z wodo, na flo będzie florovit
Ziemia: uniwersalna wymieszana z moją własną mieszanką i z ziemio ze spota
Trening: wszystkie były po Fimie
Data ścięcia:29 września, 4 października, 5 października, 8 października, 11 października

foty niektóre będą z karteczką a niektóre bez


moja ulubienica :ganja:


dama z szwajcarskiej farmy chanvre :]


moja ulubienica trochę starsza już :D


dama z szwajcarskiej farmy chanvre fota z 12 lipca


niestety aż dwa krzaki okazały się menami oba już nie żyją, czyli zostało pięć zawodniczek :D


wszystkie zawodniczki kwitną hehe pozdro



29 września



pierwsza zaczęła kwitnąć i pierwsza została zabita hyhy zapaszek jak żyła był piękny teraz jeszcze smaczniejszy :ganja:
________________________________________________________________________
4 października



Z tym krzakiem spotkała mię pewna historyjka gdy przyjechałem jo ściąć ktoś podjechał samochodem zgasili światła i stoją ja siedzę po ciemku posrany mówię co robić obok miałem szpadel i mówię nie oddam się i nic bez walki poczekałem z pól godziny i wkur****m się i cały krzak wyrwałem z ziemi odciąłem bryłę korzeniowo, złapałem krzak pod pachy i dzida przez 700m zaoranego pola hyhy czy mię widzieli nie wiem ale jak by mię zobaczyli to mój składaczek by osiągał maksymalne prędkości : hyhy
____________________________________________________________________
5 października moja ulubienica



Pestki dostałem
 Ta roślina najbardziej się wyróżniała się od wszystkich innych krzaków szerokimi i wielkimi liśćmi wtedy już wiedziałem że będzie wyjątkowa i tak było hyhy gdy już wybrałem co chce zatrzymać w postaci pestek wybrałem jo (i przez przypadek zapyliłem pierwszą roślinę w tym poście). Ulubienica sMOKa hyhy gdy jeszcze żyła bardzo się wyróżniała zapachem jak i teraz gdy staf leżakuje w słoiczkach bardzo mię obdarowała swoją pięknością i mocą mile jo wspominam
_____________________________________________________________________
8 październik



Największa roślina z outa miałem pewne problemy przetransportować jo na sesje hyhy w rzeczywistość była większa lecz musiałem jo skrócić by zmieściła się do pudła hyhy pod koniec życia pleśń jo powoli zaczęła pożerać w licznych miejscach na szczęście w odpowiednim momencie jo zabrałem.
____________________________________________________________________
11 października



Ostatnia roślina, gdy jo zcinałęm noc była piękna blask księżyca oświetlał mi tak że nie musiałem używać latarki, powoli jo dzieliłem na większe i mniejsze topki następnie wszystko wsadziłem do pudła ogarnąłem z grubsza spot z korzeni i szczęśliwy pojechałem porobić fotki . To był już koniec mojego outa moim zdaniem bardzo udanego ile było wszystkiego tego wam nie powiem bo nie lubię się chwalić takimi rzeczami. Tym czasem czekam na kilka przesyłek ważnych dla mię i dla kilku osób, gdy wszystko załatwię emigruje do Czech na indor może jeszcze wrócę do pl wszystko już przygotowane staf wysłany za granice do nowego mieszkania jak i sprzęt też. Pozdrawiam wszystkich :D
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

growerów dwóch - OutMix  
 
Witam to mój pierwszy post na tym forum więc wypadało by się przywitać więc cześć.
Rozkręciliśmy z kumplem pierwszy w życiu out-door zainspirowani tym właśnie forum i postanowiliśmy wystawić pociechy do zmagań w konkursie a więc.

To już skoszony lr f2 
wyszło z tego 10g

PRZY DOMU
Big Bud F2 gratis potraktowane mieszanym czasem naświetlania pod koniec uprawy in pokazał płeć a na dworze znów rosną. Mają dziwne liście ale są okazałe sami zobaczcie. Tam są dwie rośliny, nawozy jak narazie saletra, ziemia zwykła z ogrodniczego a dokładnie używana wcześniej do uprawy in po 20l na rośline.

SPOT 1
Passion od Dp fem sztuk 4 nawozy saletra ziemia miejscowa.

Szaman fem od dp sztuk 7 tylko 1 foto ale wszystkie takie same nawozy saletra ziemia miejscowa.

No name

Spot 2 canacian i gratisy które dostałem przy zakupie talonu na ganje ziemia miejscowa nawozy saletra.

lr w różnym stadium rozwoju troche tego jest i nie wszstkiego mam foty ale dodam nasionka własne czyli F3 po F2 od grzesia.

Fotki z kartką będą od następnego razu. pokarzmy też inne spoty.

witam wszystkich byłem wczoraj na jednym spocie no i.


Mexican Sativa x Shaman X DurbanPoison

No i pare metrów dalej12x Lr F3 własne nasionka.


[ Dodano: 2008-08-03, 13:31 ]
Byliśmy wczoraj na spacerze no i mamy nowe foty

Passion od DP Fem:

Spot 2 Pasiony i gratisy od dilera zostały same damy i kilka nie określonych:

Big bud koło płotu:

[ Dodano: 2008-08-31, 15:09 ]
Harwest Lr:

Dziś zebraliśmy naszego fiolecika "Mexican Sativa x Shaman X DurbanPoison" przydał by się jeszcze z tydzień no ale cóż. Tydzień temu urwaliśmy małego topka na test sechł 3 dni wyszły 2 lufki moc duża i smak pomimo suszenia z pośpiechem był super.

Topy ładne ubite no i marzyłem o tym kolorze
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

rookie - pasion#1 aka Amstel gold

 

witam
roślinka moja ostatnia... 
wiek ok 4,5 tygodnia


mam nadzieje że sie podoba no i że będzie dama...

7tydzień


[ Dodano: 2008-07-29, 17:00 ]
9tygodni życia nawóz +biohomus, roślina zdrowa, delikatnie pachnie :razz:
roślina troche sie wygina do słońca ale nie bede ingerował w tym roku rośnie jak chce :D

dzień 86

dzien 101 na flo ok 20

karmie nadal samym pk. zwiększe dawkę
dzien 107 flo 27
2 litry mieszanki weg i flo
i 2 litry na same flo


dzien117 flo34 < 5tydzien>

pizga lodem niby ma sie ocielić ale roslina dostała po dupie
nawet nie puchnie
dostała w 2l 10ml ripenu i 2 ml pk
puki ca ją zostawiam bo nie ma sensu ciąc
myślę że jeszcze ok 1-2 tygodnie jej brakuje

dzien 137 flo 55
trzeba podjąć jakieś kroki
roslina pokazuje że już dawno jest gotowa
topy wręcz przeciewnie
więc połowa rośliny poszła pod nóż, jak bedzie działać to reszta też pójdzie
 

20g na wadze dacie wiare 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+