Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 250W | Green Crack, AK47, White Russian, Moby Dick, Dj Good, Thunder Haze


Recommended Posts

No puchną puchną. Te kwitnące teraz dostają big buda,bud factor x I rhino skin. Jako nawozy to mam connoisseur a+b. Do tego mam jeszcze parę innych dodatkowych jak potrzeba.ogólnie na starcie dobrze mieć dobre podłoże bo dużo zależy od niego. Na początek chyba dobrze zacząć od plonów w ziemi i zapoznaniem się z zasadami nawożenie i cala reszta niuansów. Ja ogólnie spędziłem godziny na czytaniu oglądaniu itp żeby zrobić to jak najlepiej za pierwszym razem. Napewno nie ma co oszczędzać na świetle czyli mieszanie światła trochę cfl trochę hps lub mh czy led. Światło to podstawa. Hps załatwia sprawę najlepiej bo jest najbardziej universalne. Druga rzecz to się powstrzymywać z nawozami bo patrząc codziennie można mieć wrażenie ze coś słabo to wszystko rośnie. Wiec dobrze pstryknac fotkę od czasu do czasu tak dla porównania. Dobrze jest również kontrolować pH a jeszcze lepiej wraz z ec lub ppm. Jeśli wszystko dobrze wystartuje i nie będziemy zbytnio kombinować to tylko być cierpliwym i uważnym. A habazie nam się odwdziecza. Trzecia rzeczą to jest też żeby się zapoznać z genetyka nasion i odmiana co bedziemy sądzić bo każda jest inna . Jedne rosną wyższe drugie szybciej dochodzą trzecie lubią inna temperaturę. Wiec dobrze mieć wszystko takie samo i unikniemy problemów. A ogólnie temat jest wielki ale do ogarnięcia tylko powolutku i do przodu.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+