Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Liroy-Marzec: Ustawa o medycznej marihuanie na pewno przejdzie. Przekonałem prawie wszystkich


Miś

Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Każdy chce działać w słusznej sprawie, ale jedno trzeba wiedzieć na pewno, osoby które kiedyś głośno prowadziły swoje życie krzycząc "je**ć mi się chce" itp nie są odbierane poważnie.

 

A za to osoby które wyglądają zdrowo, korzystają z dóbr marihuany nie tylko w celu odurzenia nie ujawnia się bo syf prawa polskiego doprowadzić do represji każdej osoby dobrze wpływającej na ogólny wygląd marihuany jako zioło-lek. 

 

Przykre jest to że na tym cierpią osoby najmniej poruszane czyli chore - one są ofiarami tego syfiastego prawa.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Scooby trafna analiza i dodam że nie żal mi ludzi zaskoczonych,oszukanych przez pis. Ktoś kto się

interesuje Polską na poziomie elementarnym(niemówie tu tylko o polityce) to wie co oni mówili przed

wyborami i co z tego może być zrealizowane a co jest tylko dla elektoratu pis po to żeby ludzie

naprzykład z PGR-u a później wioski w której mieszkałem mogli dać im zwycięstwo choć się

niezpodziewali że będzie to absolutne zwycięstwo. A teraz elektorat pisu może pójść do Prezio i

usłyszeć jak wcześniej jeden wyborca od Lech ,,spieprzaj dziadu,,

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

jak ostatnio przeczytalem to ta ustawa ma drugie dno ma zostac zalegalizowana dla malej grupy chorych pod scisla kontrola rzadu wiec zwykli uzytkownicy rekraacyjni i z chorobami niekwalikujacymi sie do leczenia musza uwazac bo pan Ziobro chce podwyzszenia wyroku za uzywanie rekraacyjne narkotykow w tym konopi do 25 lat! Tak ze nadal bedziemy ciemnogrodem i beda lamane w najlepsze prawa czlowieka do godnego zycia i napychanie wiezien za male uprawy nawet jednego krzaka.Czytalem ze leczone osoby maja byc w pierwszej fazie poddane badaniom instytutow powolanych przez rzad ze zwykly lekarz wam recepty nie wystawi.Wiec szykuje mi sie dluzszy pobyt za granicami tego kraju wielka szkoda.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tutaj chodzi o to by jak najwięcej osób pozostało w ciemnogrodzie.

 

Nie ma sensu walka z takim systemem, teraz to kwestia kilkunastu lat zanim USA stanie sie potęga konopna na całym świecie, i będzie chciało tak poszerzyć swój rynek, wtedy wejdą wielkie łapówki dla władzy (większe niż obecnie z przemysłu farmaceutycznego) i będą przymuszeni zmienić. Ale wątpię by nastąpiło to szybko, Polska ma być drugimi chinami tylko ze europy - i to już im wyszło. 

Jak ja to mówię, nie potrafisz zmienić prawa w kraju zmień kraj.

 

Polska jest już krajem niewolniczym, nie masz tam ani praw do wolności ani praw do zdrowego życia jak i własnej opinii.

 

Współczuję tylko tym którzy potrzebują pomocy z strony medycznej, bo oni cierpią na tym najbardziej.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+