Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Liroy-Marzec: Ustawa o medycznej marihuanie na pewno przejdzie. Przekonałem prawie wszystkich


Miś

Recommended Posts

Liroy-Marzec: Ustawa o medycznej marihuanie na pewno przejdzie. Przekonałem prawie wszystkich
 

„Nie mamy ambicji, żeby z PiS-em rządzić mediami publicznymi. Nie interesują nas stołki i nie było żadnej medialnej koalicji” – mówi gość Kontrwywiadu RMF FM, Piotr Liroy-Marzec z Kukiz’15. „Jako jedyni zachowaliśmy się przytomnie i zgłosiliśmy poprawkę do ustawy o mediach, bo zobaczyliśmy analogię do czasów, kiedy PO przejmowało władzę. Obiecali zmianę ustawy, po czym obsiedli się na tych miejscach. Mieli też ustawę obywatelską, którą wyrzucili do kosza. Byli pięknymi śmieciarzami” – uważa poseł. Liroy-Marzec dodaje, że „PiS musi się liczyć z obywatelem, bo on w pewnym momencie może wyjść na ulicę i wybić komuś zęby cegłówką”. „Obywatel byłby bardzo niezadowolony, kiedy PiS jeszcze by narobiło na obywatela” – mówi gość RMF FM. „Nie sądzę, żeby Prawo i Sprawiedliwość miało tylu ekspertów, żeby stworzyć dobrą, ekspercką telewizję” – uważa Liroy-Marzec. Legalizacja medycznej marihuany? „Parę osób się zdziwi, ale udało mi się przekonać praktycznie wszystkie ugrupowania. Do końca miesiąca będziemy o tym projekcie słyszeli” – odpowiada poseł. „Jestem przekonany, że projekt ustawy przejdzie. To priorytet dla ludzi, którzy chorują. To już nie jest kwestia światopoglądu” – mówi parlamentarzysta. Dodaje: „Nie jestem populistą, a dziś walka o całkowitą legalizację marihuany jest populizmem”.

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/wywiady/kontrwywiad/news-liroy-marzec-ustawa-o-medycznej-marihuanie-na-pewno-przejdzi,nId,1950616#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Woooow!!!!   to się Pan Marzec popisał elokwencją wypowiedzi......

Zobaczymy Panie Marzec jak będzie i czy w ogóle będzie chociaż pierwsze czytanie w sejmie,hehee.

 

Jeszcze nie tak dawno bo zaledwie miesiąc temu mówiono co innego,że właśnie PiSdzielce z POpaprańcami odrzucili rozmowy na temat medycznej a tu nagle Liroy oświeca Nas wszystkich,że sprawa jest już załatwiona!!!  To jest dopiero populizm!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Weedgod nadużywasz modnego ostatnio słowa "hejtowanie" Jest posłem. Jego zadaniem i rolą jest reprezentowanie interewsów wyborców więc to robi. Od tego tam jest. Jak możesz oczekiwać że będzie zbierał same pozytywne opinie i komentarze? To nie realne.

Jest osobą publiczną. My nie jesteśmy politykami więc nie działamy w sejmie. Każdy z nas ma swoje życie i cele które stoją wyżej niż upragniona przez nas depenalizacja marihuany. Doskonale wiesz jak ciężko z takiej pozycji działać i co może się stać kiedy się za bardzo wychylisz.

 

Ponoć temat medycznej marihuany ma być wkrótce podjęty na nowo. Pożyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dokładnie tak - pożyjemy zobaczymy.

Ale, z punktu widzenia marihuany, dobrze, że tacy ludzie jak Liroy są w sejmie. Wprawdzie nie jestem za Kukiz'15 i raczej nie zamierzam na nich głosować, ale są dobrą równowagą dla dotychczasowych partii.

Wypowiedź Liroya całkiem pozytywnie zaskakuje, bo byłem ciekawy jak wypowiadać się będzie publicznie autor tekstu " Twoja córka " ;)

Jednak jego stwierdzenie, że przekonał już  prawie wszystkie ugrupowania i że ustawa przejdzie na pewno wydaje się być mocno przesadzona ale chciałbym się mylić :D

Bądźmy optymistami  i wierzmy, że coś się zacznie niedługo zmieniać w dobrym kierunku. I to nie tylko w kwestii konopi. Ale to już chyba bardziej długoterminowe marzenie ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Weedgod - coś robi ? Tzn.co konkretnie ? Ile razy udzielał się z "ambony" w imieniu ludu który go wybrał ? Czy walczył w obronie Maxa Gudańca i innych Maxów , tak jak zapowiadał ? My nie hejtujemy w necie to nie onet  :)

A na szacunek i zaufanie ludzi trzeba sobie zasłużyć a samo gadanie jeszcze nic nie zmienia. Niech szanowny pan Liroj Marzec lepiej się weźmie za robotę w sejmie za którą dostaje z naszych kieszeni niemało pieniędzy i przywileii. Bo narazie jakoś nie zrzekł się ani immunitetu ani poselskiej pensyjki.

 

Siedzi nie robiąc nic kolejny miesiąc a na ustach ciągle te same frazesy.
Jeżeli jest tam tylko dla "ludu" to po co mu poselska kasa i przywileje ? Przecież chodzi tylko o dobro narodu...
@PoLek - równowaga ? ;) Jego partia to chaos.
Narodowcy i ludzie z PRL w jednej partii. Gdzie tu ideologia i logika ?

Poza tym Ministrem Zdrowia jest szanowny pan Radziwił z PiS - Człowiek który otwarcie szykanuje terapie naturalne i ziołolecznictwo a na piedestał wynosi lekoterapie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+