Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


Głuszak

Recommended Posts

 

Witam, 

 

Moja roślinka wygląda marnie kwitnie ale ma małe kwiatostany cała jest do dupy. Wykopałem ją z out bo już za zimno odhodowałem ją bo była wyciągnięta i marna jeszcze gorsza niż teraz. Rośnie w boxie drewnianym białym w środku 2 wentylaotry wdmuchjący 80mm od kompa 1 duży mieszający i 1 łazienkowy wydmuchujący temp. ok 29 w dzień 25 w nocy, podlewam kiedy jest taka potrzeba nawoże też ale oczywiście bez przesady. światło to 1 świetlówka kompatowa 15W 4200K 3 świetlówki kompaktowe 13W 2700K i 2 liniowe 36W jedna 3000k a druga 4200K. Odbłyśnik nad kompaktami mam. Co2 podaje w dzień z bimbrowni zdjęcia zamieszczone są w mojej galerii.

 

 

Powiedzcie co jest nie tak co mogę zmienić etc. 

 

 

 

30 września

2 październik

3 październik

10 październik

8 październik

7 październik

5 październik

3 październik

11 październik

20151013 133641 HDR

15 październik

16 październik

16 październik

17 październik

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czy ja wiem czy za mało tyle świetlówek co tam jest użyte .. Ludzie takie maleństwa trzymają w PC boxach pod dwiema świetlówkami 20W a tutaj jest łączna moc świetlówek 126W a lumenó liczyć mi się nie chce do tego box nie jest zbyt duży. Załóżmy że to nie lumeny to co mogłoby być potencjalną przyczyną ? I tak od badyla odhodowałem do fazy kwitnienia ale te kwitnienie nie zadowala mnie.

 

 

 

Zastanawiałem się ostatnio nad założeniem tam lampy sodowej w oprawie po lampie rtęciowej ale niestety mam dosyć niski box i myślę że rośliny by mi się spaliły..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+