Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 69W / HPS 150W | Skunk#1, White Widow


txh-1138

Recommended Posts

03 XI 2015 89 dzień uprawy 83 dzień naświetlania 54 dzień flo

Cześć wszystkim śledzącym, to już najprawdopodobniej ostatnie zdjęcia przed ścinką, producent podaje żeby ciąć Skunka #1 po 45-50 dniach flow , WW po 55, czyli lada lada chwila. Cały growbox aż lepi się od żywicy. Podlewam po 1 litr każdą roślinkę, teraz już tylko wodą, zamierzam zostawić później jeszcze na 2 i 5 dni(WW) w growboxie bez światła. Paliłem na razie tylko topy z dolnych partii, i wrzuciłem nawet opis(nie jest to upi#$!&!cz jakiego oczekujemy od klasyka gatunku, nie mniej jednak trzyma długo i ciekawie) Ponieważ nie usunąłem dolnych topów na bieżąco, a one nie są zbyt mocne zastanawiam się czy aby nie zostawić dolnej części i przełączyć z powrotem na 18/6 czyli zrobić tak zwaną REWEGETACJĘ. Szkoda byłoby dobrej genetyki...

Wyginającymi się liśćmi WW się nie przejmuję bo to i tak już niczego nie zmieni.

zgodnie z tradycją część zdjęć obraca mi do góry nogami.

IMG 5492

IMG 5491

IMG 5490

IMG 5489

IMG 5488

IMG 5487

IMG 5486

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

15 XI 2015 101 dzień uprawy 91 dni naświetlania (do 11 XI 2015) 62 dni flo (w sumie)

 

Witam wszystkich użytkowników. W święto niepodległości oficjalnie wyłączyłem lampę moim maleństwom. Dałem im jeszcze 4 dni ciemni żeby doszły. Poniżej prezentuje rezultaty, jestem bardzo zadowolony z ilości, nawet jeśli zbiory skurczą się do ź pierwotnego rozmiaru to i tak jest pokaźna ilość bakania, towar robi konkret robotę, znaczy tego najbardziej brązowego z topów najbliżej lampy nie próbowałem, ale już te z niższych partii dają w dekiel więc z górnymi siłą rzeczy nie może być gorzej:-)

Nie mierzyłem wagi mokrego bo nie mam wagi i nie chcę się dołować porównaniem do suchego.

Posta wyżej mówiłem o planie rewegetacji, niestety z tego nici ponieważ w domu zbytnio jedzie skunem a ja nie mam teraz kasy bawić się w filtry.

Bardzo się opłacała uprawa, plon jak widać duży i z potencjałem mimo że używałem lampy o zwykłej wydajności (15000 lum) + jeden wentylator, żadnego mieszającego w środku, żadnego higrometra, termometra( nie mierzyłem później temp w ogóle) nie wspominając o nawilżaczu czy papierkach lakmusowych do wody i gleby. Da się? Da się. Tak że polecam przygodę każdemu niezdecydowanemu, odezwę się jeszcze pokazać ilość suchego tematu i napisać smoke raport :-D

przed kosa

white widow

skunk

calosc

skunk2

white widow chyba

calosc w boxie

WW w boxie

Skunk w boxie

skunk wiszacy w growboxie

 

calosc w boxie

 

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+