Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 69W / HPS 150W | Skunk#1, White Widow


Recommended Posts

29 VIII 24 dzień uprawy 17 dzień naświetlania

 

 

Zastosowałem Fim dla wszystkich czterech maleństw.

 

2 IX 28 dzień uprawy 21 dzień naświetlania

 

dodałem dwa kolejne nawozy do wody, następnym razem podleję samą wodą aby zobaczyć czy się przyjęło, a potem wedle instrukcji.

 

5 IX 31 dzień uprawy 24 dzień naświetlania

 

Podlałem pomidorki, 250ml z nawozem każda, plus jeszcze 100 ml samej wody. Moje panny bardzo na wodę są zachłanne, nigdy jeszcze nie zdarzało się żeby było sucho już dzień po podlaniu. W sumie wychodzi na to że za 6 dni powinienem przestawić na flo, czy potrzymać jeszcze zważywszy że Fim robiony był 7 dni temu …. ?

poglądowy na całość

najmocniejszy Skun #1

tydzień po FIMie

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

12 IX 2015 37 dzień uprawy 31 dzień naświetlania 2 dzień flo

 

Witam wszystkich, wczoraj przełączyłem na Flo (12h). Roślinki rosną bezbłędnie, widać że mają wszystko co do szczęścia im potrzebne ( w sensie po kolorze liści). Trochę nie wiem jak działać? czy codziennie im odsuwać lampę?(teraz mam 17 cm) czy zostawić w jednym położeniu co może sprawi że przystopują, jakieś sugestie?

IMG 5248

IMG 5247

 

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

29 IX 2015 54 dzień uprawy 48 dzień naświetlania 19 dzień flo

 

 

Cześć wszystkim, roślinki kwitną w pełni, może WW trochę wolniej niż pozostałe, ale wszystko u nich gra. Pierwsze 12 dni po przełączeniu na flo rosły na wysokość jak oszalałe, do 5 cm dziennie, na szczęście już im się skończyło ( mi kończyło się miejsce w boxie bo jednak mam 140 nie 160 jak myślałem na początku :-D ) Podlewam 0,5l na krzak na dwa litry z nawozem biobizz try pack wg instrukcji.

 

IMG 5278

IMG 5277

IMG 5276

IMG 5275

 
Dałby rady admin obrócić zdjęcie? próbowałem sam ale się nie dało. Dzięki wielkie i sorry za fatygę

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

07 X 2015 62 dzień uprawy 56 dzień naświetlania 27 dzień flo

 

Hello ponownie. Roślinki podlewam dalej co dwa dni po 0.5l z nawozami. Kwitną, choć topy jeszcze małe, czekam na puchnięcie. Wyrzuciłem wentylator wysysający poza growboxa, dzięki czemu mam jeszcze extra 10 cm na regulację lampy. Niestety mam jakiegoś pecha ze zdjęciami że strona widzi mi je do góry nogami. Powalczę z tym jeszcze chwilę, może coś wskóram. Pozdrawiam

IMG 5464

IMG 5467

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

22 X 2015 77 dzień uprawy 71 dzień naświetlania 42 dzień flo

 

Siema po dłuższej nieobecności. Rośliny podlewam co dwa dni po 0.5l na krzak z nawozami plus daję jeszcze trochę wody(do 200ml na krzak) Przedostatnim razem podlałem 1 l na jedną ale tylko czystą wodą, teraz przeszedłem na nawożenie w dawce max, czyli po 4ml ze wszystkich trzech (trypack).

Lampa wisi 17-18 cm nad szczytami. Zbieram tylko liście które same odpadają, wyciąłem 4 wiatrakowe dolne o dużej powierzchni ale bardziej po to żeby mi się wygodniej podlewało. Jedyny problem jaki mam to z White Widow, mianowicie liście wzdłuż osi podłużnej zwijają się w rulonik krawędziami do góry, i nie dotyczy to wszystkich liści, tylko niektórych i niekoniecznie blisko lampy, ktoś ma jakiś pomysł co to może być?

Tak to super, szczególnie dumny jestem ze Skunk#1 bo WW jest jak na razie mało „white” choć skunks też sobie nieco z tatą pogrywa bo największe topy daje ten który rósł najwolniej ( gdzie tu logika?;-D)

Na razie pałeczki są mleczno-białe, a trichomów nie jestem w stanie sprawdzić z braku lupy. Dokonałem degustacji kilku najmniejszych topów z samego dołu. Haj intelektualny kreatywny, choć słaby raczej zapowiedź tego co będzie później, raczej nie do spania, czekam dalej, choć zaskoczony jestem długością działania, nawet do 2h. Nie mogę się doczekać zbiorów :)

calosc pogladowo

brazowych paleczek Nie stwierdzono

rzut Od dolu

skunk#1 (bezposrednio Pod lampa)

skunk#1 najmniejszy

skunk#1 sredni(ale topy najwieksze)

skunk#1

white widow (top Pod lampa)

white widow

zwijajacy Sie lisc

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+