Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 69W / HPS 150W | Skunk#1, White Widow


Recommended Posts

03 XI 2015 89 dzień uprawy 83 dzień naświetlania 54 dzień flo

Cześć wszystkim śledzącym, to już najprawdopodobniej ostatnie zdjęcia przed ścinką, producent podaje żeby ciąć Skunka #1 po 45-50 dniach flow , WW po 55, czyli lada lada chwila. Cały growbox aż lepi się od żywicy. Podlewam po 1 litr każdą roślinkę, teraz już tylko wodą, zamierzam zostawić później jeszcze na 2 i 5 dni(WW) w growboxie bez światła. Paliłem na razie tylko topy z dolnych partii, i wrzuciłem nawet opis(nie jest to upi#$!&!cz jakiego oczekujemy od klasyka gatunku, nie mniej jednak trzyma długo i ciekawie) Ponieważ nie usunąłem dolnych topów na bieżąco, a one nie są zbyt mocne zastanawiam się czy aby nie zostawić dolnej części i przełączyć z powrotem na 18/6 czyli zrobić tak zwaną REWEGETACJĘ. Szkoda byłoby dobrej genetyki...

Wyginającymi się liśćmi WW się nie przejmuję bo to i tak już niczego nie zmieni.

zgodnie z tradycją część zdjęć obraca mi do góry nogami.

IMG 5492

IMG 5491

IMG 5490

IMG 5489

IMG 5488

IMG 5487

IMG 5486

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

15 XI 2015 101 dzień uprawy 91 dni naświetlania (do 11 XI 2015) 62 dni flo (w sumie)

 

Witam wszystkich użytkowników. W święto niepodległości oficjalnie wyłączyłem lampę moim maleństwom. Dałem im jeszcze 4 dni ciemni żeby doszły. Poniżej prezentuje rezultaty, jestem bardzo zadowolony z ilości, nawet jeśli zbiory skurczą się do ź pierwotnego rozmiaru to i tak jest pokaźna ilość bakania, towar robi konkret robotę, znaczy tego najbardziej brązowego z topów najbliżej lampy nie próbowałem, ale już te z niższych partii dają w dekiel więc z górnymi siłą rzeczy nie może być gorzej:-)

Nie mierzyłem wagi mokrego bo nie mam wagi i nie chcę się dołować porównaniem do suchego.

Posta wyżej mówiłem o planie rewegetacji, niestety z tego nici ponieważ w domu zbytnio jedzie skunem a ja nie mam teraz kasy bawić się w filtry.

Bardzo się opłacała uprawa, plon jak widać duży i z potencjałem mimo że używałem lampy o zwykłej wydajności (15000 lum) + jeden wentylator, żadnego mieszającego w środku, żadnego higrometra, termometra( nie mierzyłem później temp w ogóle) nie wspominając o nawilżaczu czy papierkach lakmusowych do wody i gleby. Da się? Da się. Tak że polecam przygodę każdemu niezdecydowanemu, odezwę się jeszcze pokazać ilość suchego tematu i napisać smoke raport :-D

przed kosa

white widow

skunk

calosc

skunk2

white widow chyba

calosc w boxie

WW w boxie

Skunk w boxie

skunk wiszacy w growboxie

 

calosc w boxie

 

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+