Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 70W | Haze#13,Full Moon, Amnesia AK


Recommended Posts

Siatka zamontowana, minie pewnie kilka dni zanim się planty ogarną, i te niższe pędy wyjdą z pod siatki. Jeden się złamał, jest na 2 focie zaznaczony na czerwono.przed nagięciem nie ścisnąłem i strzelił, ale nie wadzi, energia pójdzie w inne pędy :)

Filtr zajmuje z kołnierzem prawie całą szerokość boxa, ale się mieści, jak sklece coś, żeby go wmontować, to wrzucę foty.

DSCN6629

DSCN6630

DSCN6631

 

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pluszaku chcesz go zamontować kołnierzem do wyciągającego? Jak mniemam to ten pokazany na zdjęciu? Według mnie lepiej by było gdybyś go zamontował dokładnie przy wiatraku, kawałek tylko kołnierza i taśma izolacyjna i po problemie, ja tak montowałem i wszystko działa i jakoś wygląda:

gallery_42973_1294_3822.jpg

sorry za użycie Twojego zdjęcia i ręki ;p

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zawijasów rur nie będzie, bo będzie podłączony praktycznie bezpośrednio do wentyla przez kołnierz, który sam zrobiłem z kartonu , a czy uciągnie filtr też jestem ciekawy, także nie tylko ty masz wątpliwości  :laugh:

Trochę późno na siatę, ale i tak musiałem giąć, ale mogłem pomyśleć i zrobić to 2 tyg temu, chociaż myślałem, że się zmieszczą :)

Na razie to wygląda średnio, ale jak większe pędy się ułożą, a dolne wyjdą z pod siatki, to powinno wyglądać lepiej :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+