Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Recommended Posts

  • Replies 43
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Czr1983 już brałeś udział w open seed :) i dalej czekam na growloga .

imaQu myśle ze za jakiś czas podam nazwe nasionek jak juz ruszy pełną parą open out

i udziele więcej informacji

Z OKAZJI ZE W IN BYLO W REGULAMINIE DAĆ KARTECZKĘ Z NAPISEM TRAWKA. ORG TO SIE NIE ZMIENIŁO TYLE ZE Z JAKIEJ MIEJSCÓWKI NP W TRAWIE KARTECZKĘ Z NAPISEM TRAWKA.ORG-THC-THC.COM

to będzie uczciwe w stosunku do popszedników z in tak samo jest z prowadzeniem growloga z out

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich zgromadzonych :)

 

W sumie to nie "jestem tu" od długiego czasu, ale od długich godzin siedzę i czytam Wszystkie posty, tematy itd i szczerzę przyznam, że ze wszystkich for jakie istnieją (je też przeglądam oczywiście) w sieci najbardziej lubię bywać tu.. godzinami i całymi dniami. Wielki + dla poziomu jaki tu istnieje i kultury ludzi, którzy tu przebywają. Pozytywnie.

 

To takie moje małe preludium a zarazem chęć powitania wszystkich rolników tu obecnych :)

 

Nastał moment, kiedy przelało już się w moim mózgu.. Nie mogę już więcej płacić komuś za coś co rośnie w ziemi. 

Nastał moment, kiedy i ja chciałbym zasiać własnego pomidora a nawet dwa (o ile siła wyższa pozwoli oczywiście .. bless Ya!) 

 

Otóż po wielu namysłach, zmianach planów i koncepcji wybrałem co to ma być i pod czym ma być.

 

Informacje techniczne :)

 

Box: szafa 100x100x120 cm

Pestka: AutoBlueberry i [/size]Easy Plant XXL Automatic od THC  [/size]

Witaminy: na początek TRY-PACK STIMULANT BIOBIZZv[/size]

PodłożeBIOBIZZ ALL-MIX[/size]

Donica: 10 ltr

Light: HPS 250W

Trening: lekkie lst

Wentylacja: dolotowy 14', wylotowy 8' (jak coś to będę modyfikował)

 

Co do boxa - jest on jeszcze nie skończony, co widać na fotkach. Chciałem zabrać Was przez cały proces budowania przeze mnie go i wszystkiego co jest z nim związane. Jutro przyjdzie do mnie zamówiona folia, którą okleję braki. Dojdą doniczki torfowe, Airpot, stacja pogodowa, 2x higrometr, miernik pH - mV i °C, [/size]PCE-228 i dwa sterowniki. 

 

Będę robił update jak często to tylko będzie potrzebne. Sorry za jakoś zdjęć, które wrzuciłem. Lustrzankę będę miał z powrotem jutro, więc kolejne foty będą lepsze .. :)

 

Mam nadzieję, że będziecie śledzić moje poczynania - na pewno będę potrzebował również waszej pomocy :)

 

Jeśli mogę liczyć na jakieś free pestki to na pewno dołączą one do tych dwóch, które godzinę temu zawinąłem w wilgotny papier-"wrzuciłem" do strunówki (worek strunowy)-nadmuchałem-ciemne i w miarę ciepłe miejsce :)

 

Pozdrówka ! 

 

ps. chyba fotki nie wchodzą ?

http://trawka.org/gallery/album/545-projekt-y/

 

tn_gallery_40854_545_893948.jpg

:shisha: ...

tn_gallery_40854_545_717207.jpg

 

tn_gallery_40854_545_846327.jpg

 

tn_gallery_40854_545_2454634.jpg

 

tn_gallery_40854_545_831349.jpg

 dziś otrzymałem hps..

tn_gallery_40854_545_1418748.jpg

podwieszenie tymczasowe .. 

tn_gallery_40854_545_796925.jpg

 

tn_gallery_40854_545_2408200.jpg

 

tn_gallery_40854_545_1961187.jpg

 

tn_gallery_40854_545_394462.jpg

 

kupiłem też wentyle..

tn_gallery_40854_545_988794.jpg

 

 

cdn..  :bongo:  (za kawał dobrej roboty - należy się teraz.. ;) )

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

Czr1983 już brałeś udział w open seed :) i dalej czekam na growloga .

imaQu myśle ze za jakiś czas podam nazwe nasionek jak juz ruszy pełną parą open out

i udziele więcej informacji

Z OKAZJI ZE W IN BYLO W REGULAMINIE DAĆ KARTECZKĘ Z NAPISEM TRAWKA. ORG TO SIE NIE ZMIENIŁO TYLE ZE Z JAKIEJ MIEJSCÓWKI NP W TRAWIE KARTECZKĘ Z NAPISEM TRAWKA.ORG-THC-THC.COM

to będzie uczciwe w stosunku do popszedników z in tak samo jest z prowadzeniem growloga z out

 

już dawno wrzuciłem link w temacie..zobacz posty wyżej..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+