Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 70W | Haze#13,Full Moon, Amnesia AK


Recommended Posts

Dzień 31

Trochę się zbierały po tych FIM'ach, ale myślę, że teraz już poleci, bo nie będę ich katował aż tak bardzo :)

08 01 183

Haze

08 01 191

08 01 190

Moon

08 01 185

Automat był podlany wodą z solą w środę, strasznie liście mu się pozawijały do dołu, ale już w miarę się naprostowały, poza tym nic.

08 01 189

 

Okazało się, że w doniczkach na dnie były tylko 2 małe dziurki (zaznaczone na żółto), do tych 4 dużych (zaznaczonych na czerwono) wchodziła podstawka, więc były zaczopowane. Podstawkę wywaliłem i zrobiłem jeszcze po 8 małych dziurek po bokach każdej, ale chyba jeszcze porobię kilka po dnie bo nie ma tam żadnej, nie dziwne, że tak długo te doniczki trzymają wodę. Możliwe, że cześć moich problemów to gnijące korzenie. Już parę grow na tych doniczkach przeleciałem, ale lepiej zorientować się późno, niż wcale :D

08 01 194

 

 

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Chyba oprócz wilgotności miałem problem z ph, mierzyłem teraz właśnie wodę, którą podlewam i było prawie 8  :blink: , Wyregulowałem octem jabłkowym, i podlałem. Teraz będę sprawdzał, czy coś się dzieje. Ph metr przekłamywał mi ph o 0.7, bo ostatnio go wyregulowałem fluidami, także jak kiedyś mierzyłem, to było "niby" ok :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 35 / 1 Flo

Z racji, że dzisiaj miałem mały remont, i planty ominęła godzinka światła między cyklami, postanowiłem od razu przełączyć je na flo. W sumie to chyba najwyższa pora, bo zanim się określą, to jeszcze sporo podrosną :) Moon mniejszy niż haze, ale za to moon ma jeszcze klona :)

1

Haze

2

Moon

3

Auto Przez problemy z wilgotnością, a potem PH trochę mały, ale mam nadzieję, że odbiję :)

4

Klon

5

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 35 / 1 Flo

Z racji, że dzisiaj miałem mały remont, i planty ominęła godzinka światła między cyklami, postanowiłem od razu przełączyć je na flo. W sumie to chyba najwyższa pora, bo zanim się określą, to jeszcze sporo podrosną :) Moon mniejszy niż haze, ale za to moon ma jeszcze klona :)

1

Haze

2

Moon

3

Auto Przez problemy z wilgotnością, a potem PH trochę mały, ale mam nadzieję, że odbiję :)

4

Klon

5

 
Teraz będę regulował wodę do każdego podlewania, bo kranówka ma u mnie PH prawie 8.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie chciało mi się mierzyć, podlewałem zawsze wodą która służy w domu po podlewania kwiatków(odstana kranówka) Poza tym trochę PH metr mi przekłamywał, podawał PH o 0.7 mniejsze, ale ostatnio skalibrowałem fluidami i teraz powinno być ok. Mam butelkę 1,5l po mineralce, jak wyreguluje w niej wodę, to na 2-3 podlania będzie, więc lightowo na tydzień, 

 

pH kranówki

08 06 203

 i po regulacji

08 06 202

 

Edytowane przez Miś
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+