Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 70W | Haze#13,Full Moon, Amnesia AK


Recommended Posts

To prawie na pewno nie to, z prawie każdym plantem to mam, to musi być wina ziemi (kupuje zawsze taką tanią chu..nię, zawsze tą samą, z tego samego sklepu i chyba tu leży problem). Nie jest zbita za bardzo, specjalnie ją "rozbijam"ściskając doniczkę z różnych stron, i jest dość luźna. Wilgotność podłoża mierzę miernikiem, i jest ok, nie robi się błoto.

 

Dziku, w tych doniczkach dużych jest wystarczająco dziur, a w tej czerwonej zrobiłem trochę więcej, i do tego wyciągnąłem podstawkę, która zasłaniała 4 duże dziury na dnie. btw  po przesadzeniu przez te dziury wychodzą już ładne białe korzonki :)

 

Dolomitu poszło trochę ponad 100g na 4 planty. Za parę dni się zobaczy co i jak :)

 

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 55 / 21 Flo

Dolomit pomógł, albo w tej ziemi jest mało wapnia i magnezu, albo reszta tego mineralnego shitu je blokuje, przynajmniej w końcu rozwiązałem mój odwieczny problem :). To co uschło to uschło, ale dalej nie postępuje, a to co było żółte zrobiło się zielone :).Haze w końcu się określił po 3 tygodniach. Roślinki już ukorzenione, teraz byle do harvestu :)

 

DSCN6559 01

DSCN6555 01

DSCN6558 01

Haze

DSCN6557 01

DSCN6561 01

Auto

DSCN6560 01

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+