Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 400W | Bubble gummer, Big Bud, white widow x big bud, Pineapple chunk


Recommended Posts

Piękne Dzięki :) ogólnie próbowałem fimowac na kilku drzewach i kilka nie wyszło :) ale już wiem co było nie tak więc zdjęcia dopiero jak się coś ożywi :P

HPS juz grzeje, miałbym jeszcze pytanie na które nie mogę znaleźć dokładnej odpowiedzi apropo mieszania różnych firm nawozów, wiem ze jest ogólna zasada żeby nie mieszać ale wiadomo :P używam biotabs (full zestaw), rhizotonic (nie mogłem dostać na czas boom boom, od teraz chciałbym dodać canna Bloom, i hesi supervit.

Supervit jestem prawie pewny ze nie wchodzi w żadne reakcje z niczym, tak produkty canny nie mam pojęcia czy są obojętne dla produktów z bio czy jednak mogą jakoś reagować ze sobą

Mógłby mi ktoś nakreślić trochę bardziej czy i jak to współgra ze sobą

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki wielkie, z Twoja pomocą i trochę Google chociaż to mam już ułożone :P

Mam jeszcze kolejne idiotyczne pytanie kupiłem przewod wentylacyjny izolowany bo liczyłem na to ze tam gdzie będę chciał użyje go z wygluszenie a tam gdzie nie potrzeba dam sama rurę... I tu pojawia się zonk bo rura jest podziurkowana.. Jest opcja żeby jakoś sensownie to polatac czy poprostu kupić nową rurę?

Sorry za chaos ale ciężka noc za pasem :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ta rura może mieć podziurkowaną wkłądkę wew. fabrycznie- jeśli jest w wersji ACU czyli tłumikowa ,dzwięk się tłumi nawacie jakieś 5dB na 1 metrze rury dla średnicy fi150 (dla mniejszych fi jest gorzej) . Ja zamontowałem taką ACU i dzwięk wutłumiłem do jakieś 50dB -nic sie słychać.Ceny ACU takie same jak bez perforacyjne.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Właśnie dalem dupy bo kupiłem izolowana i pomyślałem ze w boxie zdejme izolacje żeby miejsca nie zabieralo... Nie pomyślałem żeby sprawdzić czy jest podziurkowana i założyłem z jakiegoś dziwnego powodu że nie jest. Teraz tylko przy wentylatorze 1m in i 1m out został wytlumiony, zostaje mi zamówić kawałek przewodu do środka i popukac się w czoło :P

Edit:

Dziewczyny w innej odsłonie :) 

 

med_gallery_42891_1240_56594.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

witam. Potrzebuje Pomocy z okresleniem rosliny... informacje ktore znajduje sa kompletnie sprzeczne

Roslina na glownym szczycie puszcza ladne wloski lecz to wedlug jednych zrodel jeSt herma a w innych pisza zeby czekac Bo to moze byc female preflower  (nie rozumiem zbytnio jak ...) wieczorem przy podlewaniu wrzuce porzadne zdjecia calosc. 

 

gallery_42891_1240_177881.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+