Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 400W | Bubble gummer, Big Bud, white widow x big bud, Pineapple chunk


Recommended Posts

Cisza kosztuje niestety :/

 

zacznijmy od wentylatora, miałem różne, dotykałem chyba wszystkich  :laugh:

 

Najcichszy i świetnie sprawuje się z regulacją mocy (full regulacja), niestety musisz dokupić sobie regulator obrotów wentylatora np. GSE lub jakiś tani...

WENTYLATOR RADIALNY TORIN MDF BOX 500M3/H

 

Dalej to przewód wentylacyjny, koniecznie izolowany, im większa średnica tym mniejszy opór powietrza

PRZEWÓD WENTYLACYJNY IZOLOWANY FI 160/5M

 

Tłumik najlepiej sztywny, miękkie są kiepskie... 

TŁUMIK AKUSTYCZNY SZTYWNY ULTRALEKKI GROW AIR FI150MM DŁ.57CM

 

Przy podobnym zestawie wraz z żoną spaliśmy przy boxie, a tłumik pod łóżkiem, dało radę bez większych narzekań  :big-joint:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czyli smscom można wywalić do śmieci? :P dobrze rozumiem ze przy gse te elektro zakłócenia będą mniej dokuczliwe? :) ogólnie mam wszystkie przewody izolowane, i gdyby nie samo buczenie byłoby cicho :P boje się kupić w ciemno gse żeby nie było jak z tym smscom naczytalem się miało być fajnie i okazuje się ze wiatrak i kontroler który kupiłem jest mi kompletnie nie potrzebny :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

smscom jak najbardziej powinien dać radę, buczał Ci wentyl i teraz przyjdzie nowy ? Zobacz jak na nowym będzie się sprawowało smscom, wrzuć jego fotkę... 

 

Ja miałem taki:

GSE REG. TEMP. I OBROTÓW WENTYLATORA FC01-203EU

Pełna regulacja 0-100, sprawował się świetnie, choć brakowało mi w nim jeszcze czujnika wilgotności... ale są droższe modele ze wszystkim co sobie człowiek wymarzy :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Witam po nieobecności @Anonymous: Problem jest dziwny, nie wymieniałem jeszcze wentylatora bo dostałem odpowiedź ze sklepu ze to normalne że buczy... Wenty które mam to

 

Swiftair - 150mm 

TT-fan 100mm

Ogolnie rzecz biorąc pomimo że są sprzedawane pod różnym szyldem to ewidentnie ten sam typ wentylatora dlatego nie rozumiem czemu tt fan (tańszy od Swiftaira) daje rade pod smscom a Swiftair kompletnie odmawia współpracy. (dalej mowie o buczenie aka sprzezeniu) 

 

 

A tu kilka zdjęć 

17 dni od wyjścia z ziemi. 

20150625 081018 resized 1024

20150625 081003 resized 1024

20150625 081027 resized 1024

 

Najbardziej martwi mnie roślinka która jest na zdjęciu sama, mimo że nie jest najmniejsza jest kompletnie asymetryczna. 

Po tygodniowej nieobecności zastałem roślinki trochę oklapniete wiec dostały zastrzyk z rhizotonicu i supervitu 

Balem się trochę o to połączenie bo wszędzie piszą żeby nie mieszać ze sobą różnych nawozów, ale pomidorki ewidentnie to polubily :) w około 2-3 godziny można było zauważyć jak nabrały rumieńców :D

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

20150626 115133 resized 2048

20150626 115141 resized 2048

20150626 115148 resized 2048

20150626 115159 resized 2048

 Spam:) 

 

 

 

 W końcu doczekałem się wszystkich części do poprawienia namiotu:P nareszcie jestem w stanie zamknąć namiot bez sauny dla panienek. 

Sam namiot prezentuje się tak

20150627 194616 resized 2048

A tu rzut okiem na... 

20150627 194441 resized 2048

Dzień: 13? (od posadzenia w docelowe)
19 od wyjścia z ziemi
Temperatura: <29C
Wilgotnosc: 50-60%
Podlane 2 dni temu orgatrexem z supervit + rhizotonic

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+