Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 400W | AutoAK47, AutoWhiteWidow


Recommended Posts

#50 dzień (22/28)

 

Zrypałem sprawę, bo nie potrzebnie podlewałem je tym explodem, tak sobie przeczytałem jeszcze raz etykietę i jest jak byk, że stosować w zaawansowanym stadium kwitnienia. Teraz przyblokowało inną osobniczkę, która prowadziła od samego początku ale już od tygodnia stoi w miejscu i zaczęła żółknieć, dwa dni temu zrobiłem jej flusha i chyba pomogło.

Oto ona:

jeden

jedeen

Ta trzyma się lepiej bo ciągle puchnie lecz od góry coś zaczyna żółknieć i zaczęła brązowieć.

 

dwaa

Dwa

Grupowe:

 

grupowe

 

Jednym słowem zawaliłem z tym explodem... już go nie dodaję więcej.

Temperatura 24*C/17*C

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

#57 dzień (22/35)

 

P1060182

P1060181

P1060180

P1060179

P1060178

P1060177

 

 

Coś tam się dzieje, zauważyłem małe robaczki w podstawkach przy dziurkach od doniczek gdzie widać śladowe ilości wilgoci, wydaje mi się, że to nic groźnego tylko jakieś wilgociówki.

Topy ładne oblewają się żywicą, liście aż się kleją, zapach mega choć zmienił się trochę, podlewam od dłuższego czasu.samą wodą.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Według opisu pestek wynika, że powinienem już je ścinać ale wydaje mi się, że powinienem je jeszcze przytrzymać, no może oprócz jednej. Co robić?

 

Ściąłem tą gotową, wyszło 56g mokrego, topy mega oblane żywicą, jeszcze zostawiłem kilka małych szczytów z dolnych partii, które są jeszcze białe.

 

suszenie

waga

 

 

Nie chciało mi się zbytnio trymować, zrobiłem to zgrubsza.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+