Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 55W / LED 46W | Pure AK


Recommended Posts

Pomyślałem , że dam malutkiego upa.....a co się będę szczypał  :laugh:

Za dużo miejsca w boxie nie zostało (na wysokość). Naginanie i podwiązywanie nieuniknione.

Gdy panna jest podlewana co 3 dni , to różnica jest widoczna nawet z nocy na dzień.

Zapachu zbytnio nie czuć , żeby poczuć to cza się sztachnąć przy głównym szczycie. A wtedy czuć fajny cytrusowy zapaszek B)

Fotka nr3 flo in progress  :mexican:

 

 

Dzień32 / 3 flo

 

gallery_3712_1176_619203.jpggallery_3712_1176_759282.jpggallery_3712_1176_1520423.jpggallery_3712_1176_2045125.jpg

 

 

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Dzik uwierz mi ustawienie w szafce jest optymalne. A miejsca wcale dużo nie zostało. Może z perspektywy ujęcia tak to wygląda , ale faktycznie po bokach zostało po kilka cm.

Nic się nie marnuje ;)LEDy są po przekątnej a kąt padania wynosi 120st. Jedna CFL ust. pionowo za panną i jedna nad. CFLek nie widać na fotkach bo do fotki zdjąłem (żeby kolor zdjęć wyszedł sensowny). A naginać będę tylko wtedy gdy się będzie miała przypalać od tej będącej nad nią  ;)

 

Dzięki Wszystkim za komenty  :)

 

Do następnego :D

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Kushownik no podobno ma przewagę genów sativki. U mnie lada moment będzie problem ;) dlatego zrobiłem tylko 15dni wega.

Będziemy naginać Panie kolego , podwiązywać, etc.

 

 Czytałem też , że na out nie rosną zbyt duże. Zobaczymy ;)

W dużej mierze zeleży to od warunków. Chociażby światła. U mnie mieszanka tanich chińskich grow LEDów + CFL przy auto zdawała egzamin , więc zobaczymy...co prawda już teraz (początek flo) jest prawie takiego samego wzrostu co ostatnie auto pod koniec żywota.

 

Ale co tam...damy radę co mamy nie dać  :laugh:

 

Pozdrawiam

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Taki był opis pestek

 

FEMALESEEDS - Pure AK
 
Pure AK od Female Seeds Jest to hybryda sativa/indica ale zachowuje działanie głównie sativy.
Odmiana w idealnych warunkach dojrzewa w 48 dni!
Plusem jest wiec to ze roślina szybko dojrzewa, ale przy tym zachowuje duża moc.
Dają bardzo duże zbiory zachowując świetną, jakość.
Topy Pure AK są twarde i mają intensywny zapach.
 
:) 48 dni? hmmmm
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No podobno w dobrych warunkach tak ma być. Cały żywot od kiełka do ścinki powinien się zmieścić w 65 dniach.

Opis od female seeds:

 

"Since the mid 1990’s “AK” cannabis strains have been increasingly popular. Our Pure AK cannabis is one of the strongest early finishing strains available anywhere. Pure AK produces hard buds with an exceptional penetrating aroma. Pure AK cannabis is an indica/sativa hybrid yet it retains most of its sativa qualities in its high. Pure AK finishes in as early as 48 days if conditions are perfect..
Extremely STRONG odour and smoke. An occasional leaf mutation can occur, but this is familiar with this strain.

 

Flowering time: 49 days
Height: 50 - 70cm
Seed to harvest: 65 days
Yield: high
Taste / Smell: Strong in effect and soft taste"

 

Pożyjemy zobaczymy ;)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+