Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 55W / LED 46W | Pure AK


Recommended Posts

Dzięki Pany za komenty :)

 

@noob_grower - no u Ciebie troszku inna bajka jest ;) 

 

Masz auto w dodatku zupełnie inną odmianę.....trochę inne warunki - od rośliny począwszy na nawozach skończywszy. Nie za bardzo można te dwie opcje porównać ;)

U mnie pod CFL śmiało można łapę włożyć , wiatraki pracują 24/d. Podczas dnia dmuchają bezp. na CFLkę , przez co można ją 3mać w dłoni bez obaw oparzenia. Temp. w granicy 27-29 st. w dzień i 22-24 st. w nocy.

 

O poochnięcie się nie obawiam :) na fotkach 16ty dzień flo a ma kwitnąć 48-49 dni ( planuje 3mać do 50 dni flo ).

 

A propos , pistile nie powinny być brązowe w 45-tym dniu......nawet jak na auto to trochę za szybko. 

 

Pozdrawiam  :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

U mnie w 45 dniu były już brązowe włoski, u Ciebie tego nie ma. Może LED nie przypala ich. Tak czy inaczej spuchnie

 

Nie dosc ze masz auto a tu jest sezonowka ktora dluzej buduje topy to u Ciebie Hamulcem bylo przekarmienie azotem i roslina zaczyna konczyc nim jeszcze pozadnie zacznie kwitnac.

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Powitać :)

 

Nadszedł czas na up :) Myśle , że jak do tej pory jest nie najgorzej. Coraz więcej włochali i fajny zapaszek unosi się w powietrzu   :)

sosnowo-pieprzowy tak na mój nos ;) Wzrost 46 cm i od kilku dni się nie zmienia.....no oprócz coraz dłuższych pistili.

Zostało jej jeszcze 30 dni flo (teoretycznie) , zobaczymy jak będzie w realu.

 

Dzień 48 / 19 flo

 

 

gallery_3712_1176_1910199.jpggallery_3712_1176_2029447.jpggallery_3712_1176_1289201.jpggallery_3712_1176_2074423.jpggallery_3712_1176_2743742.jpg

  • Upvote 4
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+