Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 55W / LED 46W | Pure AK


Recommended Posts

A po co jej teraz duza wilgotnosc jak juz jest w zaawansowanym flo? Teraz to co jest w otoczeniu wystarcza :)

Jak zwykle propsuje i jak zwykle nie moge sie nadziwic ze praktycznie cala lodyga to jeden wielki top :)

 

W sumie no nie potrzebna heh :D zagalopowałem się :D tak to jest jak się jara od rana :P pozdro

 

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zasobnik nie martw sie Twoja też idzie dobrze!!

a co do Twojej Scorpiasty to muszę przyznać ,że dawno widziałem takiego ładnego planta+szron+włochy!! no chyba,że to Twoje magiczne zdjęcia tak na mnie działają :D jest bardzo dobrze!!

Nie wiedziałem ,że oprócz Amby i Vito jest tutaj jeszcze jedna "Zielona" Para zakochanych :) :) super tak trzymać :):mexican: :mexican:

:zjarany: :zjarany:POZDRAWIAM   :zjarany: :zjarany:

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki chopy za miłe słowa :)

 

@Smaku - nie wiem co jest z tym azotem , ale wogóle nie używałem niczego na veg. Poleciały dopiero 4 podlania Terra Bloom ( Plagron ) i Hesi Boost. Oczywiście co 2 podlanie i dopiero 2 raz pełną dawką....za cholere nie wiem czemu jeszcze azotu sama z siebie się nie pozbywa.....tym bardziej , że nic jej azotowego nie dawałem...

Damy jej trochę czasu może się poprawi :) a jak nie to wpier....ol  :laugh:

 

A w przeszłym tygodniu zaczynam troszkę topki dokarmiać PK13/14 ( Plagron ) czeka ;)

 

Pozdrawiam Wszystkich

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

he he obczajaj ja kazdego dnia ja teraz z Pandora mam male problemy bo nie chce pic i jesc i ja troche przypalilo od podztawowych dawek wiec przelalem i leci na wodzie.Dobrze ze sa te mierniki bo czasami czlowiek by gdybal a teraz wmiare mozna wyprowadzic rosliny i tez u mnie fruit np.lepiej azot przysfajal a jednak kwitnie swietnie i zachowuje ciemny kolor choc juz drugie podlanie tylko woda plus magnez w postaci Candy Bud.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Powitać Towarzystwo :)

 

AKacja pachnie coraz mocniej....baardzo ciekawy smell (jeszcze takiego nie było ;)  ) 

Wydaje się rozwijać i poochnąć w miarę dobrze. Wczoraj usunąłem 2 zbędne odrosty które wogóle nie poochły tylko marnowały potencjał rośliny ;) Kilka większych zostawiłem (niech rosną) bo nie wyglądają najgorzej.

Dziś z rana podlane samą wodą-od 2 podlań leci woda. Dodatki narazie wstrzymane ;) ....ale już czekają :)

Za nami połowa flo......(tak by wychodziło wdłg. producenta)

 

Dzień 54 / 25 flo

 

gallery_3712_1176_972044.jpggallery_3712_1176_424127.jpggallery_3712_1176_1392308.jpggallery_3712_1176_1208778.jpggallery_3712_1176_61640.jpggallery_3712_1176_1117298.jpggallery_3712_1176_1134471.jpggallery_3712_1176_1249327.jpg

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+