Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 280W / HPS 400W | Chemdog


Recommended Posts

nie trzeba ;) zaraz panel będzię więc moc 800W sięgnie z powerem wszędzie :D  spoko wrzucę nawet parę :) na razie mają dobrą dietę więc puchną ślicznie :) poruszę też temat wiatraka mieszającego na wegetacji, staram się symulować warunki z zewnątrz, co za tym idzie stymuluje łodygi (ścianki łodygi) do wzmocnienia, i udźwigu cięższych topów. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam po małej przerwie :) paczka dotarła ale z opóźnieniem, zobaczymy czy coś spuchną :) 

  Dzień 62/ flow 33 
 
   Dziewczynki już w wieku średnim, mają całkiem niezłe ssanie, muszę z balansować  podlewanie, myślę nad 2x dziennie.  temp spadła do 23-24.5C dzień. zobaczę do niedzieli czy coś się zacznie dziać ;) 


    lecimy najpierw panel, następnie każda panienka osobno  :trawka:
 


 




IMAG0424



IMAG0425



IMAG0426



IMAG0427



IMAG0428



IMAG0429



IMAG0430



IMAG0431



IMAG0432



IMAG0433



IMAG0435



IMAG0436




Sorki ale jedno foto wył. panelu mi sie przez pzypadek skasowało, pozdrawiam :)
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wszystko ładniutkie :) Elegancki panel. Ciekawy jestem jaka jest moc wyjściowa ?  :excellent:

ponoć ponad 800W

Mnie bardziej ciekawi czy się też nada się na weg. następnym razem wrzucę 5 Ice bomb i 1 white widow na bio tabsach, oraz dodatkowo technika łamania łodygi.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jest to panel Apollo 8 (120x3w), spoko obniży się :) a tu jeszcze foto


 

IMAG0438


IMAG0437



Dziś roślinki dostały po około 350 ml wody na przepłukanie, syberian ak puchnie ładnie zdecydowanie szybciej i bardziej włochaty :) ale zapewne wpływ genów :P niestety sianokosy będą szybkie za 28 dni. Chemdog jeszcze by potrzebował z tygodnia, teraz muszę ustabilizować podlewanie i nawozy pod nowy kimat eh :P  Pozdro 
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+