Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 280W / HPS 400W | Chemdog


Recommended Posts

Witam :)
jest to mój debiut na tej stronce :P
a oto plan :)

pestki: 8x chemdog

foto: weg 16/8  (plan ukształtowania głównego topa typu Cola) flow:12/12 ( ostatnie 3 tyg 11/13+ może siatka :P  )

ziemia : zwykła nie nawożona+ coco,

donice: 11l

nawozy: Plagron alga grow+ alga bloom, pk 13/14 (na piąty tydzień flow przez 6 dni )
 
światło : plantstar 400W dual 

namiot 90x90x170



sorki za jakoś lecz myśle że bedziemy się bawić świetnie :)




 
dzień 7,  wydłużone kiełkowanie o 1 dzień ze względu na końcowy plon, od dziś dostają papu zalecane papu 10 ml alga grow na 5 l wody :)  ( foto z dnia 7 , jutro up z 9-tego   :P )

 

ktoś coś podpowie jak wrzucać duże foty z telefonu? :P

 

gallery_42663_1113_1075682.jpg

 

 

 

 

Admin: poprawiłem, kliknij sobie edytuj a następnie "tryb BBcode" pierwsza ikonka w edytorze tekstu, a będziesz chyba już wiedział jak zrobiłem dużą fotkę :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a te dziury na boku boxa to co?

te dziurki z tyłu musiałem wyciąć dla lepszej wentylacji, mimo cooltuba temp sięga 30C, gdy przyjdzie nowy sprzęt zakleje ;)

 

Witaj, fotki do galerii, jedną Ci się udało :) Jeżeli wyskakuje Ci jakiś komunikat przy próbie załadowania innych to pisz jaki B)

wklejam ten adres URL ale i tak jakieś takie małe :P jutro pokombinuje  jak napstrykam więcej :)

W środku jeszcze 2x syberian  ak takie testowe z jednej pestki w tym denku od butelki  jak by ktoś się zastanawiał :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dzięki za czujne oko ;)                                                 

 

jakiej firmy ten box że nie ma na dole otworów wlotowych ? Nie zaklejaj bo powinny być.

secret jordan ds 90, jest tylko mały otwór który używam na kable plus otwór z siatką 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ten otwór z siatką powinien wystarczyć jako wlot :)

niestety musi być do połowy, wilgotność by spadała oraz trochę by światła uciekało na zewnątrz a musi być dyskretnie:) tamte otworki akurat mam od wietrznej zimnej strony. ogólnie temp. w dzień póki co 26-30C a w nocy 20-23C

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+