Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 280W / HPS 400W | Chemdog


Recommended Posts

Witam :)

po paru dniach wracam z małym upem :) niestety nie wszystko idzie pięknie ale najpierw coś ciekawaszego ;)



Dzień 17 weg.
 trzy dni temu przepłukałem glebę wodą, większych rezultatów jak na razie nie widać  ale dam im jeszcze odetchnąć od wody i kolejne płukanie sześciu dziewynek, ale śmiem twierdzić że problem tkwi w glebie uniwersalnej :P 


ogródek ogółem:

IMAG0349

IMAG0348


zdrowa panienka

IMAG0347


chora panienka :(

IMAG0346


mizerniak 

IMAG0350


mizerniak nr 2

IMAG0351


Najładniejsza więc postanowiłem zrobić lst

IMAG0353


obecny problem nr 1

IMAG0352


zdrowy liść

IMAG0354


no i to by było na tyle dziś :) zamówiłem sobie nowy organiczny nawóz dolistny do 3-go tygodnia kwitnienia, zrobie foto w następnym up-ie :P zwiększyłem wilgotność do 70 % temp. 25C-28C

 

 

 


 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Witam  :)

  
Dzień 32/ 4flow

długa przerwa,  długa historia  :P 
po zmianie ziemi polepszyło się,6 dni stawały na nogi, dokupiłem witaminki plagrona( organiczne dolistne) 2 poszły w kibel, zastąpiłem dwoma syberian ak z parapetu  :P teraz git  :) dla informacji nie mierzę przy tych nawozach ec.



zdrowa lst 

IMAG0373


jedna z 5 dniami w plecy 

IMAG0374


ogródek
 

IMAG0365


witaminki
 

IMAG0355



pozdrawiam  :)
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dzięki temu wiatrakowi lepiej wilgoć mi rozprowadza, nawilżacz chodzi wydajniej ;) a lampa chwilowo tak była  bo kombinowałem z namiotem :) na dniach wrzucę małego upa z dokładniejszymi fotkami :) nawozy mogę śmiało polecić, zdają egzamin ;) zaczyna powoli brakować miejsca :)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+